“Neverovatno mesto”
Komentar o hotelu Aposperitis Maereio

Aposperitis Maereio
Rangiran na 1. mestu od 406 Restorani u Pireju
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Trazili smo restoran sa tradicionalnom grckom kuhinjom i dobrim pivom. Pronasli smo ga, pun pogodak za ljude koji zele da probaju grcku kuhinju!
Alex je bio veoma gostoprimljiv, sjajno iskustvo, preporuka za svakog.

1  Hvala korisniku Sikakla

Komentar je napisan: 20. februar 2020.

aerasp, Ιδιοκτήτης objekta Aposperitis Maereio, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Komentar je napisan: 20. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 24. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 20. januar 2020.

Datum posete: januar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Aposperitis Maereio gledali su i

Aposperitis Maereio – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!