“Predivno”

Tholos Restaurant
Rangiran na 73. mestu od 525 Restorani u Haniji
Kuhinje: grčka, mediteranska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Jepi smo preksinoc u jednom predivnom mjestu u starom djelu grada Hanja. Familijarni restoran sa jako usluznim osobljem i hranom preukusnom. Sigurno cu opet otici da jedem tamo i vama svima preporucujem da posjetite ovaj restoran.

Hvala korisniku 928radam

Komentar je napisan: 6. jun 2016.

Restoran savrsenog spoja LEPOTE,UKUSA I USLUGE. Restoran u kome možete da probate sve Grčke specijalitete a i razna jela po sopstvenoj želji i ukusu. Restoran pruža savršen ambijent a osoblje je veoma ljubazno i gostoprimljivo. Sva jela koja smo probali su savršenog ukusa tako da svima preporučujem kada se nađu u gradu Hanji na Kritu da obavezno posete ovaj restoran koji se nalazi u najlepšem delu grada.

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku SasaG87
Komentar je napisan: 3. januar 2020.

Komentar je napisan: 2. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 29. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tholos Restaurant gledali su i

Tholos Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!