“Domaca kuhinja i porodicna atmosfera koji jednostavno privlace da ponovo svratite”
Komentar o hotelu Gemini Pizzeria Restaurant

Gemini Pizzeria Restaurant
Rangiran na 65. mestu od 140 Restorani u Pargi
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Restoran izuzetno prijatne atmosfere,odlicne kuhinje i tradicionalne srdacnosti i ljubaznosti...izuzetna kuhinja i profesionalno osoblje i visok nivo higijene su samo deo izuzetne atmosfere ovog prelepog i uvek prepunog restorana...ovim putem ujedno pozdravljam vlasnike,bracu Philosofou sa porodicom koji svojom srdacnoscu uvelicavaju atmosferu i stvaraju gostima osecaj pripadnosti!Kuhinja u ekspresnom roku isporucuje hranu,a o ukusima i mirisima ne vredi priicati....morate doziveti!Probao sam plodove mora,grcki i italijanski meni i uvek bez zamerke!Prelepi deserti i licno moja preporuka Gemini belo domace vino koje savrseno ide uz dobar deo menija!Cene su vrlo pristupacne,ali pored ovakve usluge i gastronomskog zadovoljstva suvisno je pricati o ceni

Hvala korisniku velikimrmot

Komentar je napisan: 7. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je na samoj obali prepunoj turista,naravno gladnih i zeljnih brze usluge.To svakako mogu dobiti u ovom izuzetno cistom i ugodnom restoranu.Hrana je vise nego dobra,preporucujem Pene Arabiata,ljutkasto,onako kako sam i ocekivala.Drugo vece sam zamenila pene za taljatele i opet je bilo super.Moja porodica je uzela pice i bili su odusevljeni tankim koricama,inace se pice peku u pecnici na drva.Dobili smo i popust jer smo tu odseli po preporuci vodica Pepija.Hvala njemu na odlicnoj preporuci.Dino usluzno osoblje bez obzira na ogromne guzve citavog dana,hrana fantasticna.Preporucujem ih svima.

Hvala korisniku vipslavica
Komentar je napisan: 14. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Ovde je uvek potrebno mesto vise!! Ne bez razloga, brza i kvalitetna usluga, pristupacne cene, ljubazno osoblje. Sve preporuke!!

Datum posete: septembar 2017.
1  Hvala korisniku Danijela73
Komentar je napisan: 11. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Restoran je super! Dobili smo 2 meggle putera i namaz od maslina kao predjelo. Naručili smo u melizano salatu. Fenomenalna je bila. Preporučujem pileci suvlaki. Muž je jeo grilovane lignje. Cene su po meni ok. Sve preporuke!

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku LoveTravel661170
Komentar je napisan: 25. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gemini Pizzeria Restaurant gledali su i

Parga, Okrug Preveza

Parga, Okrug Preveza

Gemini Pizzeria Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!