“Uvek sveže!”

Kuhinje: grčka
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak
Komentar je napisan: 28. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Jedan od malobrojnih restorana koji u ovom turističkom mestu rade čitave godine! Nalazi se na glavnom putu, od skretanja u centar Parge na oko 100m, posle autobuske stanice.
Odličan roštilj, preporučujem jagnjetinu :-). Takodje, ovde se mogu pronaći i neka od tradicionalnih jela (gigantes in furno (neobicno veliki pasulj iz rerne) je moj favorit❤️

Datum posete: januar 2019.
1  Hvala korisniku Danijela73

Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Komentar je napisan: 10. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jun 2018.
Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Taverna Thomas gledali su i

Parga, Okrug Preveza

Taverna Thomas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!