“Uvek sveže!”

Kuhinje: grčka
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću
Komentar je napisan: pre 3 nedelje sa mobilne aplikacije

Jedan od malobrojnih restorana koji u ovom turističkom mestu rade čitave godine! Nalazi se na glavnom putu, od skretanja u centar Parge na oko 100m, posle autobuske stanice.
Odličan roštilj, preporučujem jagnjetinu :-). Takodje, ovde se mogu pronaći i neka od tradicionalnih jela (gigantes in furno (neobicno veliki pasulj iz rerne) je moj favorit❤️

Datum posete: januar 2019.
1  Hvala korisniku Danijela73

Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 23. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2018.
Komentar je napisan: 23. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Taverna Thomas gledali su i

Parga, Okrug Preveza

Taverna Thomas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!