“Savrsena baza na tirkiznoj Lefkadi”
Komentar o hotelu Rouda Bay Hotel

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 3 sajta!
Rouda Bay Hotel
Rangiran na 36. mestu od 76 hotela u Lefkadi
Komentar je napisan: 27. septembar 2015. sa mobilne aplikacije

Lefkada je prelepa.
Rouda je divna za smestaj.
Ja sam prezadovoljna. :-)

S' obzirom da imamo dvoje male dece (1,5 i 4 god.) mislim da je ovo idealna lokacija za obilazak ostatka ostrva. Plazica je mala. Voda precista, bez talasa (jer je zalivsko mestasce) tako da ukoliko se i ostane ponekad na toj plazi deci ce biti super. Da napomenem, kamenje je ogromno i zaista neprijatno za hodanje pa je adekvatna obuca neophodna.

Smestaj je upravo onakav kao na fotografijama. Jako je cisto i uredno. Sve prostorije su bas velike i kupatilo takodje. Balkon je prilicno prostran (nisam ocekivala da je toliki) i uvek ima delova koji su u prirodnoj hladovini. Ja sam prezadovoljna, jos jednom da naglasim.

Inace, imamo i psa( zlatni retriver ) i niko se nije pozalio na njega. Naravno da smo trazili saglasnost za njegov dolazak.

Mene je samo nervirao put od glavne magistrale do hotela jer ima dosta krivina, mozda 10 minuta voznje ali sve ukupno smestaj je toliko dobar da bih opet ponovila letovanje bas na istoj lokaciji. Ko zna..videcemo..

Datum boravka: septembra 2015., putovao/la je sa porodicom
4  Hvala korisniku MilicaDusan

Komentar je napisan: 27. septembar 2015.

Na sopstvenoj uredjenoj plazi, krupan sljunak, sa lezaljkama i suncobranima. Apartmanii mezoneti koji gledaju na vrt, preko terase, uredni prostrani... Mogucnost obroka u hotelskom restoranu. Parking je mali, javni, pored hotela i plaze. U dvoristu hotela malo igraliste za decu

Savet o sobi: Sa pogledom na vrt
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: oktobra 2014., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku magdalena333
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 22. jul 2014.

Ostali smo dve nedelje s dvoje dece i iznajmili smo veliki (superior) apartman. Bio je jednostavno predobar. Soba je velika, kupatilo je sa staklenom tuš kabinom, a terasa je ogromna sa pogledom na more, sa adekvatnim osvetljenjem i staklenim panelima kroz koje se može posmatrati divan prizor. Čistili su svakog dana, a ono što je bilo baš lepo je što su čistili čak i kad je soba bila prazna. Ponekad bismo otišli napolje, a kad bismo smo se vratili soba bi bila posređena. Peškiri su im mekani. Osoblje je veoma fino i ljubazno. U sklopu hotela postoje minimarket, bar i restoran. Hrana u restoranu je jako dobra (iako je kalamari bio zamrznut), a cene su niske-jedva da smo potrošili 30 evra za dvoje odraslih i dvoje dece za hranu i piće po jednom obroku. Takođe, služe veoma dobro domaće vino iz Lefkasa. Noći su tihe ovde, što je odlično ako želite maksimalno da se opustite. Vratio bih se ponovo bez problema.

Hvala korisniku Perhe V
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: 1. oktobar 2017.

• Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku KimMarven
Komentar je napisan: 19. avgust 2017.

• Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku scrutel
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Lefkadi
Na udaljenosti od 17,9 km
92 komentara
Na udaljenosti od 11,2 km
Porto Galini Seaside Resort & Spa
Prikaži cene

Rouda Bay Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Rouda Bay Hotel

Adresa: Rouda Beach, 311 00, Grčka
Lokacija: Grčka > Jonska ostrva > Lefkada
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Apartmani Pristup za invalidska kolica
Stil hotela:
Rangiran na 36. mestu od 76 hotela u Lefkadi
Raspon cena: 5.123 RSD - 17.275 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Rouda Bay Hotel 3*
Broj soba: 28
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Hotels.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Rouda Bay Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?