“Hotel Despotiko”
Komentar o hotelu Hotel Despotiko

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
Hotel Despotiko
Rangiran na 36. mestu od 44 hotela u Sitoniji
Komentar je napisan: 7. oktobar 2016.

Letovao sam sa familijom u ovom hotelu u periodu od 17 .08 do 28.08. 2016. Mesto je pre svega za one koji hoce da se potpuno odmore. Plaza je po meni najbolji deo hotela. Mirna bez neke buke nema guzve u dva reda suncobrani sa lezaljkama pa nema ko da vam visi na glavi. Sto se tice samog smestaja on je korektan. Cesto su nam menjali posteljinu i peskire. Hrana je takodje korektna. Da se razumemo to nije kao All Inclusive u Turskoj ali sasvim zadovoljavajuce. Internet je slaba tacka ovog hotela. Blizu je kamp sa malom radnjom. Posto se kolima letuje u ovom hotelu jer domace agencije ne nude prevoz mogu se obici i druge plaze na Sitoniji. Kao sto su Lagomandra ,Kalogria,Klimaktaria i sl.

• Datum boravka: avgusta 2016., putovao/la je sa porodicom
9  Hvala korisniku Branislaav S
Napišite komentar

Komentar je napisan: 7. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Otišla sam u hotel Despotiko sa svojom mamom,tatom i bratom krajem jula.Bilo je stvarno predivno mi smo tih dana stvarno uživala plaža je prelepa i jako je blizu.Hrana da ne pričam i svega i ako nešto nestane oni će doneti još za manje od jednog minuta.Sve je jako lepo osmišljeno za decu.Zamerka je to što nam je svaki dan ulazio gušter u sobu i što večera počinje tek u 20h.Sobe su velike sve sobe imaju terase!Sve pohvale Dolazimo verovatno i sledeće godine!

Datum boravka: jula 2016., putovao/la je sa porodicom
9  Hvala korisniku TiniStoo
Komentar je napisan: 3. jul 2016.

ko traži odmor bez jurnjave za plažama, plaćanja ležaljki, jurenja za hranom, na pravom je mestu.
Hrana je sasvim pristojna, uglavnom na meniju su grčki specijaliteti. Internet konekcija nije jača strana. Plaža je privatna i nema "padobranaca".
postoji jezero gde se mreste kornjače pored same obale, i noću možete gledati kako mlade kornjače ulaže u more.

• Datum boravka: avgusta 2015., putovao/la je sa porodicom
13  Hvala korisniku norijana
Komentar je napisan: 4. septembar 2017.

• Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa porodicom
1  Hvala korisniku Fleur S
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: juna 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku maja r
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Sitoniji
Na udaljenosti od 29,9 km
Acrotel Lily Ann Village
Br. 3 od 10 u: Nikiti
170 komentara
Prikaži cene

Hotel Despotiko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Despotiko

Adresa: Tristinika Beach, 63072, Grčka
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Sitonija
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Restoran Bazen Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Br. 21 među hotelima na plaži u Sitoniji
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Hotel Despotiko 3*
Broj soba: 30
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Despotiko. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Despotiko Hotel Sithonia

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?