“Hotel Despotiko”
Komentar o hotelu Hotel Despotiko

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
Hotel Despotiko
Rangiran na 32. mestu od 44 hotela u Sitoniji
Autor sadržaja 2 . nivoa
2 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 poena za pomoć
“Hotel Despotiko”
Komentar je napisan: 7. oktobra 2016.

Letovao sam sa familijom u ovom hotelu u periodu od 17 .08 do 28.08. 2016. Mesto je pre svega za one koji hoce da se potpuno odmore. Plaza je po meni najbolji deo hotela. Mirna bez neke buke nema guzve u dva reda suncobrani sa lezaljkama pa nema ko da vam visi na glavi. Sto se tice samog smestaja on je korektan. Cesto su nam menjali posteljinu i peskire. Hrana je takodje korektna. Da se razumemo to nije kao All Inclusive u Turskoj ali sasvim zadovoljavajuce. Internet je slaba tacka ovog hotela. Blizu je kamp sa malom radnjom. Posto se kolima letuje u ovom hotelu jer domace agencije ne nude prevoz mogu se obici i druge plaze na Sitoniji. Kao sto su Lagomandra ,Kalogria,Klimaktaria i sl.

• Putovao/la je avgusta 2016. sa porodicom

Autor sadržaja 1 . nivoa
3 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 7 poena za pomoć
Komentar je napisan: 7. avgusta 2016. sa mobilne aplikacije

Otišla sam u hotel Despotiko sa svojom mamom,tatom i bratom krajem jula.Bilo je stvarno predivno mi smo tih dana stvarno uživala plaža je prelepa i jako je blizu.Hrana da ne pričam i svega i ako nešto nestane oni će doneti još za manje od jednog minuta.Sve je jako lepo osmišljeno za decu.Zamerka je to što nam je svaki dan ulazio gušter u sobu i što večera počinje tek u 20h.Sobe su velike sve sobe imaju terase!Sve pohvale Dolazimo verovatno i sledeće godine!

Putovao/la je jula 2016. sa porodicom
7 Hvala korisniku TiniStoo
Autor sadržaja 2 . nivoa
6 komentara
common_n_hotel_reviews_1bd8 15 poena za pomoć
Komentar je napisan: 3. jula 2016.

ko traži odmor bez jurnjave za plažama, plaćanja ležaljki, jurenja za hranom, na pravom je mestu.
Hrana je sasvim pristojna, uglavnom na meniju su grčki specijaliteti. Internet konekcija nije jača strana. Plaža je privatna i nema "padobranaca".
postoji jezero gde se mreste kornjače pored same obale, i noću možete gledati kako mlade kornjače ulaže u more.

• Putovao/la je avgusta 2015. sa porodicom
11 Hvala korisniku norijana
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Sitonija i okolini
Na udaljenosti od 2.6 km
Lagomandra Beach Hotel
Br. 3 od 8 u: Neos Marmaras
161 komentar
Prikaži cene

Hotel Despotiko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Despotiko

Objekat: Hotel Despotiko
Adresa: Tristinika Beach, 63072, Grčka
Lokacija: Grčka > Centralna Makedonija > Okrug Halkidiki > Sitonija
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Plaža Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Pogodno za decu/porodice Čajna kuhinja Restoran Bazen Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Br. 21 među hotelima na plaži u Sitoniji
Raspon cena (za noć): 8.247 RSD - 18.733 RSD
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — Hotel Despotiko 3*
Broj soba: 30
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Despotiko. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.
Poznat i pod nazivom:
Despotiko Hotel Sithonia

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?