“Najbolji restoran u Zemunu.”
Komentar o hotelu Danubius Restaurant

Danubius Restaurant
Rangiran na 40. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 6. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo savršeno,za svaku preporuku.Odlična hrana uz ljubazno osoblje upotpunjuje opšti utisak o ovom divnom restoranu.

Hvala korisniku G5b

Komentar je napisan: 1. avgust 2019.

Dolazim u ovaj odvratni restoran da veceram sa momkom. Seli smo za sto pored reke u nameri da prvo popijemo neko pice,pa da veceramo. Konobar je prisao i pitao nas da li cemo vecerati,ili pak samo popiti pice. Nas odgovor je bio da cemo za pocetak poiti nesto a kasnije i pojesti. Posle par sekundi,konobar nas je doslovno oterao sa stola sa obrazlozenjem da je to sto iskljucivo za veceru. Alo!!! Pa mozda bi mi popili u iznosu tri vecere i vecerali plus!!! Strasno. Nikda vise tamo. A i vidim da najvise imaju obvde losih ocena. Nije ni cudo!!!

1  Hvala korisniku anamp2
Komentar je napisan: 23. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Prosek proseka, pa malo ispod. Lokacija odlična, konobar koji nas je posluživao super, utisak je da ostali nisu takvi. Ostalo za zaborav. Bez ikakvog pečata koji bi ovaj restoran izdvajao od drugih koji se nalaze u nizu, jedan pored drugog. Mislim da ovaj restorana o tome ni ne razmišlja. Neretka ugostiteljska varijanta - dobra lokacija, popularan deo grada, ostalo nije važno. Hrana iz menze, ali zato pristupačno. U najboljem slučaju i ako je okolo zauzeto sve, popijte piće. Ģardoš zaslužuje mnogo više

1  Hvala korisniku Sinisa M
Komentar je napisan: 19. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Nikada pre mi se nije desilo da budem gost nekog ugostiteljskog objekta u kome ama BAS NISTA NE VALJA! Usluga je retko losa, odabir konobara takodje cudan-bas onako horor film, hrana je nesto najgore smo smo probali i za sekciju je verovali ili ne?! Ako pakao postoji, u njegovom centru nalazi se ovaj restoran.
DO NOT GO THERE!

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku makijaveli19
Komentar je napisan: 31. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Stravicno losa usluga. Konobari apsolutno nezainteresovani. Dzaba im i dobra lokacija i lepo vreme. Za susednim stolom konobar vredja devojku a na kraju se ona izvinjava. Mi smo 20 minuta cekali racun zato sto je konobar pusio cigaretu i nije hteo da ustane. Strasno!

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku alexicmilica

Putnici koji su gledali informacije o mestu Danubius Restaurant gledali su i

Zemun, Beograd

Danubius Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!