“Uzasno”
Komentar o hotelu Danubius Restaurant

Danubius Restaurant
Rangiran na 51. mestu od 76 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 28. februar 2021.

Drugarica i ja smo cekale 40 punih minuta da nam neko od dva konobara pridje i uzme porudzbinu.Restoran je radio do 14h zbog novih mera,nije bila velika guzva.Posle 20 minuta pitale smo konobara da li moze da nas usluzi na sta je on odbrusio moze i samo prosao.Posle jos 20 minuta,otisla sam unutra,s obzirom da smo sedele u basti,da bih pitala da li j moguce da nas niko ne usluzi skoro sat vremena,da bih dobila ogovor da ako ne mozemo da cekamo idemo i da imaju samo dva konobara.Pokupile smo se i otisle negde drugde.Uzasna usluga,nikakva,bezobrazno ponasanje prem gostima.

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku andja1212121

Komentar je napisan: 24. avgust 2020.

Odlična pozicija sa pogledom na Dunav .Ponuda jela i vina je prosečna . Grčka salata je skromna,sa fetom u tragovima . Bilo bi dobro da u ponudi restorana dominira sveža rečna riba kao lokalni specijalitet kojeg ima svakodnevno na ribljoj pijaci u Zemunu . Domaće kobasice su ovde tradicionalno dobre .

1  Hvala korisniku nedj0
Komentar je napisan: 20. avgust 2020.

Случајним одабиром смо налетели на овај ресторан. Цене су за разлику од конкуренције пристојне. Наручили смо телетину испод сача и одреске шарана. Све је било у реду. Телетина је наравно била подгрејана али укусна. Био је само један конобар на услузи, али ми нисмо дуго чекали јер није било гужве.

Hvala korisniku protak
Komentar je napisan: 2. avgust 2020.

Ukoliko zelite da cekate obican dorucak za dve odrasle osobe i malo dete 40 minuta a da vam pri tome konobar pokusa podvaliti neciju prethodnu hladnu porudzbinu bolje mesto od obog necete naci. Pri tome ponasanje konobara je losije nego nekih zatvorskih cuvara u najgorim zatvorima! Nemoguce je da vam ne upropaste dan. Hleb je bio svez prosle nedelje, mozda

Hvala korisniku milorads312
Komentar je napisan: 7. jun 2020.

Lep junski dan. Šetnju pored reke hteli smo da upotpunimo lepim ambijentom i obrokom. Mislili smo da ćemo to ostvariti u danubius restoranu, ali smo se prevarili. Iako nije bila baš tolika gužva prvih 15min niko od konobara nije ni primetio da postojimo. Zatim je konobar prišao samo da bi spustio escajg na sto, bez pozdrava, bez da nam ponudi jelovnik, bez da istrese stoljnjak pun mrva od prethodnih gostiju. Jelovnik smo sami pozajmili od gostiju koji su sedeli sto do nas. Bili smo spremni da poručimo ali ni posle punih 30 min niko nije bio zaintetesovan da primi našu porudžbinu. Nista nam nije preostalo nego da ustanemo i potrazimo drugi restoran. Obzirom na to da mi je to prvi put u životu da me u nekom restoranu niko nije uslužio, ovom restoranu dajem nulu.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku katijac2020

Putnici koji su gledali informacije o mestu Danubius Restaurant gledali su i

Zemun, Beograd

Danubius Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!