“Rucak”

Saran
Rangiran na 2. mestu od 73 Restorani u Zemunu
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 15. jun 2019.

Cene prejake.
Kvalitet hrane vrhunski.
Dobra,lepa atmosfera,ljubano osoblje.
Preporuka za kvalitet,jedino da smanje malo cene

Hvala korisniku Bordeaux1504

Komentar je napisan: 31. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran sa recnim i morskim specijalitetima, kao i kolacima. Na odlicnoj lokaciji, na samom Dunavu sa lepom terasom. Ljubazno osoblje. Cene malo jace, ali vredi. Preporucujem

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku padrinogrande
Komentar je napisan: 17. mart 2019.

Lep.ugodan restoran,ljubazno osoblje,malo skuplji,za preporuku...Nalazi se na sredini Zemunskog Keja,ima otvoren i zatvoren deo što je dobro zbog vremena ...ima divan oigled na reku i stari Beograd

Datum posete: februar 2019.
1  Hvala korisniku MilojkaM4
Komentar je napisan: 20. januar 2019.

Odlična hrana i vrhunska usluga uz prijatan ambijent i lepu muziku. Sve što je potrebno da se lepo i ugodno osećate i dobro provedete.

Datum posete: januar 2019.
1  Hvala korisniku ssb2004
Komentar je napisan: 11. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Pamtim ovaj restoran iz prošlosti kao mesto gde se jela ukusna riba, riblja čorba... Odveli smo goste iz Rusije da se pohvalimo našom kuhinjom, kad ono... Teško razočarenje! Užasna riba, loše spremljena, čak i riblja čorba ništa specijalno... Naši gosti su jeli iz pristojnosti, ali nas je pojeo blam što smo im unapred toliko hvalili tako loše mesto.
Dobro, lokacija i ambijent su i dalje sjajni, ali za tako lošu hranu, ne vredi onih PAPRENIH CENA! Užasno skupo, a loše! Konobar vrlo ljubazan, eto, to je dobro.

Datum posete: septembar 2018.
3  Hvala korisniku Fercika

Putnici koji su gledali informacije o mestu Saran gledali su i

Saran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!