“Delegacija”

Rangiran na 2. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 14. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma neljubazan konobar sa veoma neljubaznim komentarima i obraćanje gostima u prolazu bez imalo ljubaznosti i kulture. Ne znam kako se zove dotični konobar inače bih ga imenovao. Cela delegacija strane zemlje je bila gost restorana. Ne bih preporučio

1  Hvala korisniku Bradati B

Komentar je napisan: 27. septembar 2019.

Posle duzeg vremena porodicno smo posetili restoran Saran u Zemunu. Ambijent lep basta ali uskuga losa .Konobari spori dugo cekamo da nam pridju svi nesto zure nikog nema.Konacno stize karta pica i hrane . Cene visoke ponuda ista Kuver po osobi se naplacuje ali obican beli stoljnak po jena malo veca papirna salveta u ribljem restoranu_!! case koje su dobili da reklamiraju vodu sve malo odise. jeftino
Stize malo predjelo ,koje je sve samo ne sto govori da se nalazite u jednom od pozntijih restorana.Usluga spora sa velikim pauzama od jednog do drugog jela cak su paradajz salatu zaboravili da donesu. Moja salata sa . lososom je bila odlicna .Losos je bio fenomenala ali kolicinski toliko mali da vredja inteligenciju.Corba odlicna smudj odlican sa toliko jadnim prilogom od nekoliko niti sveze cvekle.
Kolaci ok . Izuzetna losa i ne preporucujem pitu jabuka sa smokvama .!!
Restoran nije los ali to nije korektan odnos cene, ponude , usluge. Treba biti obazriv temeljno napraviti svoju porudzbu kako bi bili zadovoljni. a ne kao mi gladni i razocarani.

Hvala korisniku mirjana b
Komentar je napisan: 27. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Nažalost hrana ispod proseka za cene koje su više evropske. Servis doveden do savršenstva, slatkiši možda najbolji deo celog ovog iskustva

Hvala korisniku mariotodor
Komentar je napisan: 6. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolji riblji restoran u Beogradu. Uvek sveza riba, uvek nasmejano i profesionalno osoblje. I naravno uvek raspevani tamburasi. Za svaku preporuku.
Restoran bez zamerki.

1  Hvala korisniku Kris1987bg
Komentar je napisan: 15. jun 2019.

Cene prejake.
Kvalitet hrane vrhunski.
Dobra,lepa atmosfera,ljubano osoblje.
Preporuka za kvalitet,jedino da smanje malo cene

Hvala korisniku Bordeaux1504

Putnici koji su gledali informacije o mestu Saran gledali su i

Saran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!