“Užas”
Komentar o hotelu Dunavska Prica

Dunavska Prica
Rangiran na 60. mestu od 75 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 1. januar 2017.

Kupili smo preko kupon i rezervisali sto za dvoje. Pošto smo sa kuponom ostvarili 50% popusta nismo bili smešteni napolju u pravcu keja već unutra. Što je ok pošto je restoran bio pun a gosti koji su platili punu cenu su sedeli pored Dunava.
Problem je bila sama usluga, na hranu smo čekali 1h i 15minuta a nismo bili jedini. Bilo je tu još par žalbi od strane gostiju. Uz kupon smo dobili glavno jelo+ dezert a dezert su odbili da nam daju. Kvalitet hrane je bio dobar ali je usluga bila katastrofalna.
Ne preporučujem mesto

Datum posete: mart 2019.
Komentar je napisan: 28. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 27. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: maj 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Dunavska Prica gledali su i

Dunavska Prica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!