“Uzas, kada loze kamin kafana je puna dima. Porcije male, konobari neljubazni, odvartani i traze baksis.”
Komentar o hotelu Dunavska Prica

Dunavska Prica
Rangiran na 60. mestu od 76 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 14. april 2017.

Jedno vece so rezervisali veceru sa muzikom i vlasnik nas ispalio, kao nema racun za muziku da placa, a on sam tambura u neku klavijaturu. Uzas. doduse pre tri godine smo se jednovece lepo proveli u basti Dunavske price i bilo je to u doba matura i tada je bia atmosfera na nivou ali niada vise. Cudi me da Tripadvisor registruje ovaj restoran a ima toliko losih komenatra. Tamo vise ne bih isao ni da pisam. Pozdrav

Datum posete: jun 2016.
2  Hvala korisniku Dragan I

Komentar je napisan: 29. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Ne zna se sta je gore, ljubaznost osoblja, hrana koja je "sveze" spremljena ili velicina porcija, topla preporuka. Not

4  Hvala korisniku NemanjaP124
Komentar je napisan: 27. mart 2017.

Tamo nikad više. Glavni konobar užasno neljubazan, hrana ispod proseka. Bili smo na ručku preko kupona, a imali smo tretman kao da smo došli da prosimo. Dezert nismo dobili niti smo ga tražili - ostao je gorak ukus u ustima.
Za nas je Dunavska priča - završena priča za sva vremena.

6  Hvala korisniku MilosP248
Komentar je napisan: 9. mart 2017.

Nas četvoro smo bili na ručku preko kupona,savet svima što ste platili platili,nenaručivati apsolutno ništa.Razlog cene više nego paprene parče hleba naplaćuju 50dinara.Mi smo opušteno naručili 3 rakije 3 točena piva i 4 salate kad nam je stigao račun bili smo šokirani iznos je bio 2.700 din.Prosta matematika ostavljam vama da računate.Što se osoblja tiče oni ljudi rade profesionalno,klopa je ok ali kad izračunate sve troškove,zabluda je da ste prošli jeftinije.Čeka se dugo za jelo što i jeste mamac da vas navedu da pijete dok čekate.

4  Hvala korisniku krsticmarinamaki
Komentar je napisan: 30. januar 2017.

U ovom restoranu sam bio 4 puta u prethodne dve godine. 3.put je bilo loše, čekao se konobar po pola sata, porcije male, teletina ispod sača je bila masne koske ispod sača i sl.... ali 'ajde... pomislio sam.. svako ima loš dan. Poslednji moj odlazak je bio u avgustu 2016. - konobar nije dolazio po pola sata (čekaš pola sata, naručiš piće... donese za pola sata... naručiš klopu... donese za pola sata itd....). Hrana je bila prilično traljavo spremljena, male porcije... Čak nisu imali ni hleb da donesu uz porciju?? Jedino što je konobar bio kulturan koliko god je moguće - bespomoćno je slegao ramenima. Nikad više kod njih.

Datum posete: avgust 2016.
5  Hvala korisniku Ivica S

Putnici koji su gledali informacije o mestu Dunavska Prica gledali su i

Dunavska Prica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!