“Ok”
Komentar o hotelu Pecenjara KUDIN MOST

Pecenjara KUDIN MOST
Rangiran na 56. mestu od 71 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Nije toliko lose, ambijent je lep, tradicionalan(etno) osoblje je ljubazno posebno konobar Luka. Hrana je ukusna, ponekad se razocaramo, ali sledeci put se odusevimo ponovo!

Hvala korisniku metkee

Komentar je napisan: 25. januar 2019.

Restoran ima veliki parking, ima dve sale, veliki broj mesta, neophodna je rezervacija. Bio sam 10ak puta i bilo je uglavnom OK, ali poslednjih 2-3 puta je bilo ispod proseka. Poslednji put sam bio pre par dana u ovom restoranu, rezervisao sam jagnjetinu i sto za 4 osobe, kad smo stigli, totalni haos, konobari su se medjusobno svadjali, vikali, potpun neprofesionalizam. Jedan gost pre nas je rekao da neće da plati račun jer nije dobio dobru jagnjetinu. Ja sam pitao konobara da li ima za nas pošto smo rezervisali lepu jagnjetinu ako nema da nam donese roštilj, rekao je da ima. Kad je doneo jagnjetinu, katastrofa, same velike koske od kičme i 3 bubrega, nisu bil 2 parčeta da valjaju. Ja u životu nisam jeo goru jagnjetinu.

Izbegavajte ovaj restoran, nije ono što je nekad bio.

Datum posete: januar 2019.
1  Hvala korisniku miki_9001
Komentar je napisan: 10. septembar 2019.

Komentar je napisan: 30. avgust 2019.

Komentar je napisan: 6. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jun 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pecenjara KUDIN MOST gledali su i

Pecenjara KUDIN MOST – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!