Jedva čekam opet

Predivno iskustvo, bez obzira na fizičku spremu. Svako ko ima slobodan dan i želi da proba nešto... pročitajte više

Komentar je napisan: danas
sofijas494
No fat no stress (Novi Sad - Sremski Karlovci)

Predivno iskustvo i zaista velika preporuka za sve koji prvi put veslaju. Odlična organizacija... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 6 dana
Srki10

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Прелепо искуство! Обавезно за све који воле природу и желе да виде нешто ново и дивље а опет у граду!

Hvala korisniku Deki_x
Belgrade K, Vlasnik objekta Belgrade Kayak Trip, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jul 2020.

Hvala vam puno, dodjite nam ponovo.

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Sjajna avantura, potpuno ćete izgubiti osećaj da ste u Beogradu i uživati u prirodi koja zaista čini da se osećati kao da plovite kroz Amazon! Apsolutna preporuka za svakoga ko želi da doživi nešto novo i uzbudljivo a da ne mora ni da ode iz Beograda!

Hvala korisniku jamiloss9993

Hvala vam puno, dodjite nam ponovo.

Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Iskustvo za pamcenje! Svi koji su ljubitelji prirode i malo ekstremnijeg sporta treba da se prijave!

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku stojkovicivann

Hvala vam puno, dodjite nam ponovo.

Komentar je napisan: 18. jul 2020.

Sjajni momci koji organizuju, odlicna avantura i sve pohvale i preporuke. Svakom bi preporucila da proba.

Hvala korisniku AnitaZ117

Hvala vam puno, dodjite nam ponovo.

Komentar je napisan: 17. jul 2020.

Divno iskustvo! Obilazak Velikog ratnog ostrva kajakom je prava avantura, u kojoj smo svi uživali. Nismo ni osetili da je prošlo 2,5 sata. Uživali smo koliko u fizičkoj aktivnosti, toliko i prelepom pogledu na Zemun i Beograd!

Hvala korisniku Puhaloni