Jedva čekam opet

Predivno iskustvo, bez obzira na fizičku spremu. Svako ko ima slobodan dan i želi da proba nešto... pročitajte više

Komentar je napisan: juče
sofijas494
No fat no stress (Novi Sad - Sremski Karlovci)

Predivno iskustvo i zaista velika preporuka za sve koji prvi put veslaju. Odlična organizacija... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Srki10

Komentar je napisan: 27. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Danijel nam je dao sve potrebne i korisne savete pred ovu avanturu, poslusajte svaki. Namenjena je ljubiteljima sporta i prirode, jer je zaista neverovatno da je nadomak Bg tako lep rukavac, zelenilo, mir , tisina...zen. Topla preporuka!

Hvala korisniku Milenanedelko26
Belgrade K, Vlasnik objekta Belgrade Kayak Trip, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jul 2020.

Komentar je napisan: 27. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna avantura na samo par kilometara od centra grada. Vredi svaki dinar. Profesionalna ekipa organizatora, sa svom potrebnom opremom, na vama je samo da uživate uz malo fizičke aktivnosti. Pogodno i za početnike, koji dodira sa kajakom nisu imali. Priroda je fenomenalna, mogućnost slikanja neverovatnih prizora.
Vredi ponoviti.

Hvala korisniku 396dejanv

Hvala vam puno, dodjite nam ponovo.

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Прелепо искуство! Обавезно за све који воле природу и желе да виде нешто ново и дивље а опет у граду!

Hvala korisniku Deki_x

Hvala vam puno, dodjite nam ponovo.

Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Sjajna avantura, potpuno ćete izgubiti osećaj da ste u Beogradu i uživati u prirodi koja zaista čini da se osećati kao da plovite kroz Amazon! Apsolutna preporuka za svakoga ko želi da doživi nešto novo i uzbudljivo a da ne mora ni da ode iz Beograda!

Hvala korisniku jamiloss9993

Hvala vam puno, dodjite nam ponovo.

Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Iskustvo za pamcenje! Svi koji su ljubitelji prirode i malo ekstremnijeg sporta treba da se prijave!

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku stojkovicivann