“Veoma neprofesionalno”
Komentar o hotelu Restoran Stara Kapetanija

Restoran Stara Kapetanija
Rangiran na 58. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 24. decembar 2019.

Razočarani. Pravili smo porodičnu proslavu. Hrane smo dobili minimalno ali je cena bila previsoka. Na 30 gostiju izneli su 9 pastrmki. Nakon naše reakcije,još jedna tura je bila ali nakon 20 minuta kada su se gosti najeli hleba i blitve sa marinadom. Menadžerka ne zna da radi svoj posao, nista od dogovorenog nije ispoštovano. Posluženje u jednom takvom restoranu iz plastičnih flaša.

Hvala korisniku jovanas35

Komentar je napisan: 21. april 2019. sa mobilne aplikacije

Porodično smo došli da proslivimo rodjendan ali se nismo lepo proveli. Vise od 15min smo cekali da nas neko od konobara usluzi, nakon 20-tak min. od porudzbine dolazi nam pogresno poruceno jelo, po posle opet 20min stigla nam je polu ziva piletina . Jako losa usluga, nezainteresovanost osoblja i nemar nas nece sigurno navesti da posetimo ovaj restoran ponovo. Lep pogled i ambijent nisu dovoljni za odabir ovog restorana.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku JovicaR10
Komentar je napisan: 5. novembar 2019.

Komentar je napisan: 26. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 20. avgust 2018.

Datum posete: jul 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Stara Kapetanija gledali su i

Zemun, Beograd

Restoran Stara Kapetanija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!