“Nezaboravan pogled”
Komentar o hotelu Restoran Gardos

Restoran Gardos
Rangiran na 54. mestu od 76 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 3. januar 2021.

Prelepo sredjen caffe restaurant,
ne mogu ocenjivati uslugu i hranu. Bio sam na kafi sa prijateljima i mogu vam reći prelep ambijent,jedan od najlepših pogleda u Zemunu pa i u Beogradu.
Pored restorana je i Kula koja se treba posetiti i uživati u čarima Zemuna.

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku tomislavm910

Komentar je napisan: 5. septembar 2020.

Porcija mesanog mesa za dve osobe dovoljna mozda za dva decaka. Konobar non stop kruzi oko stola i stvara negativnu atmosferu. Dok je rucak u toku vec lepi sledecu rezervaciju i stavlja do znanja da sto pre napustimo lokal, posto se ne konzumira u kolicini koju on ocekuje.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku natasac123
Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Skoro renoviran restoran, jako lep i sa predivnom terasom i prelepim pogledom na Zemun i Beograd. Osoblje prijatno i uslužno. Cene solidne.

Datum posete: april 2020.
2  Hvala korisniku Suzana S
Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

Mi smo porodica od pet odraslih clanova koja je nedeljnog popodneva zelela da popije pice u letnjoj basti koja je bila poluprazna. Prisli smo kelneru i pitali gde mozemo da sednemo i popijemo pice a on je na to odgovorio da ne zna i da cekamo dok ne vidimo nekoga menadzera sa bradom pa da njega pitamo. Nije nam ni na kraj pameti da stojimo na sred letnje baste i cekamo hoce li se pojaviti neko sa bradom i kad. Smesta smo otisli zapanjeni negostoljubivoscu kelnera i ne pokazivanjem ikakve zelje da nam izadje u susret. Mogao je bar da nam privreneno dodeli neki sto dok be vidi sa sefom sale gde mozemo da sednemo. Sramota!

1  Hvala korisniku MarijaM1143
Komentar je napisan: 8. oktobar 2019.

Prelep restoran, sa fenomenalnom uslugom i lokacijom. Ono sto mi se posebno svidelo je izbor hrane koji je vrlo raznovrsna. Ljubazno osoblje i pozitivna energija koja isijava.

1  Hvala korisniku Teomih

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Gardos gledali su i

Restoran Gardos – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!