“Sve super”
Komentar o hotelu Restoran Platani

Restoran Platani
Rangiran na 30. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Opis: Organizovanje svih vrsta proslava.
Opis: Organizovanje svih vrsta proslava.
Komentar je napisan: 25. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran na prelepom mestu,ciste stolice,stolovi,toalet. Hrana je bila odlicna,sve po meri,malo je skuplji restoran ali zasluzuje. Konobar je bio prijatan i brz! Pohvale.

Hvala korisniku bgdser

Komentar je napisan: 10. april 2019.

Restoran Platani na zemunskom keju preporucujem svima. Odlicna hrana i prijatna atmosfera naterace vas da se uvek vracate na ovo mesto. Topla preoruka za sve koji zele da provedu prijatno popodne sa porodicom.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku MilanS1236
Komentar je napisan: 29. mart 2018.

Jako prijatna atmosfera , ljubazno osoblje , ukusna hrana ,pogled na dunav i setaliste , sve pohvale ...

Datum posete: mart 2018.
1  Hvala korisniku MilanS1236
Komentar je napisan: 4. mart 2018.

Prelep prostor, pogled na Dunav, ambijent koji mami za ponovnu posetu, dobra kafa, dobar dorucak, nije skupo!

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku Dragan I
Komentar je napisan: 16. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Mali intimni restoran na zemunskom keju posetio sam sasvim slučajno sa svojom porodicom. Vrlo predusretljiv a mlada dama (hostesa) uputila nas je da ovde probamo hranu. Simpatičan ambijent, fantastična usluga konobara, koji su nas posavetovali da odaberemo odličnu klopu, i iznenađujuće niske cene. Svež smuđ divno spremljen, odlične domaće kobasice, deca su jela vrlo dobar roštilj, a na kraju vrhunske domaće palačinke. Sve nas je koštalo manje od hiljadu dinara po osobi ,za nas petoro. Vrlo prijatno iznenađenje. Vraćamo se za koji dan. Pozdrav za Platane.

Datum posete: februar 2018.
1  Hvala korisniku Experience678000

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Platani gledali su i

Zemun, Beograd

Restoran Platani – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!