“Večera”

Rangiran na 5. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 25. februar 2020.

Prijatno okruženje,dovoljno velike porcije.Ukusna hrana.Teže naći parking.Ljubazni konobari.Osećao sam se prijatno.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku Nenad01

Komentar je napisan: 29. decembar 2019.

U restoranu Stara carinarnica u Zemunu, kraj Dunava, odlično ćete se provesti, uživaćete u interesantnom ambijentu, a uz to ćete odlično ručati ili večerati, jer je hrana zaista izvanredna!
Probajte obavezno kajmak. Salata od slatkih pečenih paprika je neverovatno ukusna. Rečne ribe nemojte zaobići! Ako pak ne volite ribu, teletina i jagnjetina su divne. Od srca preporučujem ovaj restoran i upućujem sve pohvale šefu kuhinje!

Hvala korisniku VioletaB67
Komentar je napisan: 29. decembar 2019.

Kafana nije nista specijalno..dosla sam sa prijateljima i veceru smo cekali vise od sat vremena.Ja sam jela dimljenu pastrmku i ne bih je preporucila..suvise ima aromu dima..Posle vecere imala sam stomacne probleme..Cene su pristojne u meniu,ali ako se dogovarate kao grupa po osobi je 2500 dinara.Mislim da je to previse za ono sto dobijete.

Hvala korisniku LjiljanaM197
Komentar je napisan: 2. jul 2019.

Super lokacija, prijatno i profesionalno osoblje, ukusna hrana i odlična muzika. Treba rezervisati unapred, posebno danima kad je živa muzika.

Hvala korisniku grearestaurantslover
Komentar je napisan: 16. april 2019.

Mesto na koje možete dovesti goste iz zemlje i inostranstva kako bi im na pravi način prezentovali duh starog Zemuna uz najkvalitetnije specijalitete stare Srbije, rečnu i morsku ribu, sve to u ambijentu koji vam sam kaže da nekoliko generacija vodi računa o nezaboravnim trenucima koje ćete sa sobom poneti.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Duke B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Stara Carinarnica gledali su i

Zemun, Beograd

Stara Carinarnica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!