“Razočarenje... :(”
Komentar o hotelu Campo De' Fiori

Campo De' Fiori
Rangiran na 10. mestu od 76 Restorani u Zemunu
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 16. februar 2021.

OBOŽAVAM OVAJ RESTORAN, ODLIČNA HRANA... ALI juče sam imala veoma neprijatno iskustvo od strane zaposlene u istom... Došla sam s prijateljicom po otvaranju, restoran je bio prazan a doček zaposlene šankerice/konobarice je bio VEOMA NEPRIJATAN... TO NIKADA NISMO DOŽIVELE DO SADA... Osećajući se neprijatno napustile smo restoran ŠOKIRANE... Šta je razlog neljubaznosti iste je pitanje vlasnicima...

Hvala korisniku Toskana130507

Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Po preporuci danas se uputim u ovaj restoran. SOKIRANA NELJUBAZNOSCU zaposlene restorana odmah sam isti nalustila i uputila se u obliznji. Hvala joj sto je bila ne ljubazna ... kad negde izgubis na drugom mestu dobijes .

Hvala korisniku Rusija961
Komentar je napisan: 6. februar 2021.

Hrana je odlična, zato uvek tami jedemo pizzu koju svi obozavamo. Jedina zamerka je što je u restoranu doyvoljeno pušenje i to mi ozbiljno smeta.

Hvala korisniku Jela2021
Komentar je napisan: 23. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana odlicna, najbolja pica u Zemunu! Lepa atmosfera i ljubazno osoblje. Pristupacne cene. Svaka preporuka.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku Sanjica95
Komentar je napisan: 25. jun 2018.

Campo da fiori je naša omiljena zemunska picerija sa odličnom uslugom i solidnim picama. Preporučujemo je pogotovo zimi jer lepo uređen eneterijer sa pregršt detalja i ropla atmosfera daju poseban šmek boravku. Preporučujem pizza - u 4 sira.

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku MilosD229

Putnici koji su gledali informacije o mestu Campo De' Fiori gledali su i

Campo De' Fiori – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!