“Sjajno mesto!”
Komentar o hotelu Restoran Zabar

Restoran Zabar
Rangiran na 3. mestu od 59 Restorani u Zemunu
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opis: Family restaurant with tradition. We are located on a beautiful part of Danub riverbank in Zemun, near the former "Hotel Yugoslavia". Zabar Restaurant is one of the most exclusive restaurants in Belgrade, where the most frequent guest are diplomats and buisness people. Foreigners also acount large percentage of visitors to this restaurant. A superior atmosphere, unique wine list with the best international wines, and the most diverse culinary specialites make it special and widely recognisable.
Komentar je napisan: 28. septembar 2015.

Ambijent, usluga i sama hrana-fantasticni! Provela sam sa suprugom sjajno popodne.
Ukoliko cenite kvalitet-ovo je pravo mesto za Vas!

2  Hvala korisniku JadrankaColakovic

Komentar je napisan: 14. novembar 2014.

zabar je standardno dobar restoran. imaju svasta lepo, ali imaju najbolje hobotnice na zaru u beogradu. moj sin I ja ih obozavamo

1  Hvala korisniku Jelena2004
Komentar je napisan: 18. jun 2018.

Komentar je napisan: 19. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 5. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Zabar gledali su i

Restoran Zabar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!