“Odlican restoran”
Komentar o hotelu Restoran Žabar

Restoran Žabar
Rangiran na 3. mestu od 61 Restorani u Zemunu
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opis: Family restaurant with tradition. We are located on a beautiful part of Danub riverbank in Zemun, near the former "Hotel Yugoslavia". Zabar Restaurant is one of the most exclusive restaurants in Belgrade, where the most frequent guest are diplomats and buisness people. Foreigners also acount large percentage of visitors to this restaurant. A superior atmosphere, unique wine list with the best international wines, and the most diverse culinary specialites make it special and widely recognisable.
Komentar je napisan: 1. jul 2016.

Veoma prijatan restoran, fin ambijent, usluga odlicna, hrana ukusna. Prijatan lokal kako za poslovne ruckove, tako i za porodicni ili izlazak sa prijateljima.

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku Turistaputnik

Komentar je napisan: 15. oktobar 2015.

mirno mesto,opustanje uz vodu uz izuzetno lep ambijent,uslugu za svaku pohvalu,savrseno ukusnu klopu...topla preporuka za hobotnicu ili curetinu sa mlincima

Datum posete: septembar 2015.
1  Hvala korisniku Mayadaca
Komentar je napisan: 28. septembar 2015.

Ambijent, usluga i sama hrana-fantasticni! Provela sam sa suprugom sjajno popodne.
Ukoliko cenite kvalitet-ovo je pravo mesto za Vas!

Datum posete: septembar 2015.
2  Hvala korisniku JadrankaColakovic
Komentar je napisan: 14. novembar 2014.

zabar je standardno dobar restoran. imaju svasta lepo, ali imaju najbolje hobotnice na zaru u beogradu. moj sin I ja ih obozavamo

Datum posete: jul 2014.
1  Hvala korisniku Jelena2004
Komentar je napisan: 18. jun 2018.

Datum posete: mart 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Žabar gledali su i

Restoran Žabar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!