Izlet

Nedavno sam bila i opet mi se ukazala prilika da posetim ovo divno mesto,sada da mojim dragim... pročitajte više

lukicmira8
Zrenjanin, Srbija
Uvek lepa i ugodna šetnjica!

Šetnja Zemunom, za ljubitelje ovog kraja koliko i za turiste, ako ogladnite tu je vrlo širok... pročitajte više

CedomirV4

Komentar je napisan: 27. februar 2018.

Zemunski kej je divno mesto za setnju pogotovo kada je suncano. Uvek je mirno, ima nekoliko dobrih restorana gde mozete da se odmorite. Lep pogled na Dunav.

Datum aktivnosti: avgust 2017.
Hvala korisniku VanjaD102
Komentar je napisan: 24. februar 2018.

Tesko je izabrati ovaj Kej ili Gardos kao jedno od dva najlepsa mesta Zemuna. Kel je uvek divan, cak i po kosavi, jedina opasnost su komarci kojih sve manje ime.

Datum aktivnosti: februar 2018.
Hvala korisniku HarisDajc
Komentar je napisan: 14. januar 2018.

Dunavski kej u Zemunu je odlican za setnju, bilo da si sam/sama ili sa prijateljima ili porodicom. Leti je puno ljudi, vreva, zamor. U jesen i zimi su tisina i mir. Moguce je voziti rolere, bicikle, i za decu i za odrasle. Uz setaliste se nalaze mnogi poznati restorani, kafici, sa bastama koje imaju predivan pogled na Dunav. Veliki izbor jela od ribe u svim restoranima pored reke. Ako dolazite u Beograd ne propustite druzenje sa labudovima.

Datum aktivnosti: jun 2017.
Hvala korisniku SuzanaHrabra
Komentar je napisan: 11. decembar 2017.

Mirno i prelepo mesto za setnju. Reka sa jedne strane, mir i tisina sa druge. Fantasticno za odmor i pogled na divan Dunav. Nema saobracaja, guzve, fabrika, samo priroda i uzivanje.
Bogat restoranima i kaficima svih vrsta. Najlepse mesto u Beogradu.

Datum aktivnosti: januar 2017.
Hvala korisniku Cvetkovic D
Komentar je napisan: 15. novembar 2017.

Volim Zemun, a pogotovo zemunski kej. Nikada mi ga nije dosta i uvek mu se vraćam. Najlepši je u jesen i na proleće.

Datum aktivnosti: avgust 2017.
Hvala korisniku slobodank313