“Lagani ručak”
Komentar o hotelu Supermarket Talas

Supermarket Talas
Rangiran na 14. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 6. mart 2020.

Prijatno sam iznenađen ovim restoranom!
Maštovit pristup i interesantan koncept.
Odličan izbor hrane i pića!
Deserti izvanredni!
Osoblje diskretno i profesionalno.
Vrlo dobra lokacija na obali Dunava.
Parking je jedino što nedostaje!
Sve u svemu odlično!

Hvala korisniku Go4run

Komentar je napisan: 22. jul 2019.

Neverovatan ugodjaj uz samu obalu Dunava, uz sjajnu preporuku Malvazije kojom smo odusevljenje. Hvala ljupkoj i sarmantnoj Aleksandri na preporuci, vidjacemo se cesce! Pozdrav ;)

Hvala korisniku Ivana D
Komentar je napisan: 13. jul 2019.

Zaista odlicna hrana jedan od najukusnijih dorucaka. Nije jeftino ali cena odgovara kvalitetu. Prijatan ambijent i kulturno osoblje.

Hvala korisniku urosc76
Komentar je napisan: 1. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent je pre svega prijatan i lep. Poručili smo točeno pivo, bilo je pokvareno, ok, dešava se, to nije predmet kritike. Na našu uloženu reklamaciju zaposlena je, istini za volju, prihvatila ali bez ikakvih reči izvinjenja zbog pokvarenog piva, samo je odnela isto. Na kraju je dosao račun na kome je bila cedjena pomorandza a na nasu ljubaznu konstataciju da to nismo naručili opet nismo dobili kulturno izvinjenje vec prilikom donosenja ispravnog racuna cak i kritiku "da su predrasude kako ljudi misle da se to namerno radi" .
Inače, ranija iskustva - hrana nikako ne opravdava cene, ispodprosecna je za nadprosecne cene. Lepota baste i enterijera je apsorbovala sve mane do veceras ali od veceras mane su prevagnule

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Danilo1284
Komentar je napisan: 13. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Nesvakidašnji enterijer je lep detalj, ali ljubazno osoblje i odlična lokacija čine pravu stvar. Sve preporuke.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku moretravelmorelove

Putnici koji su gledali informacije o mestu Supermarket Talas gledali su i

Supermarket Talas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!