“Lepo veče”

Rakia Bar Zemun
Rangiran na 10. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Kuhinje: bar, Kafe
Komentar je napisan: 6. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma lepo provedeno veče, uživali smo u usluzi i prijatnom ambijentu. Preporučila bih ovu kafanicu dimaćinima i strancima

Hvala korisniku Tamara M

Komentar je napisan: 1. april 2018. sa mobilne aplikacije

Vrlo lepo mesto. Ljubazno osoblje. Usluga je brza i kvalitetna. Dobra lokacija. Mana je sto nije bas zgodno za parkiranje u blizini.

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku realnaprica
Komentar je napisan: 1. februar 2018.

Fina atmosfera, dobra usluga, dobra lokacija, besplatan internet i dobra muzika. Preporucujem za fino druzenje...

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku Marko B
Komentar je napisan: 18. oktobar 2017.

Jako lepo uredjen lokal, sa puno interesantnih detalja, dolaze zanimljivi gosti, sve u svemu, ako ste u blizini, svratite.

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku petarmit
Komentar je napisan: 6. april 2017. sa mobilne aplikacije

Neki delovi su objekta su skučeni, zavučeni ali ko voli tako privatniji ambijent onda preporučujem. ☺

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku jelenaj67

Putnici koji su gledali informacije o mestu Rakia Bar Zemun gledali su i

Rakia Bar Zemun – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!