“UKUSNO!”
Komentar o hotelu Gurman

Gurman
Rangiran na 37. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Kuhinje: istočnoevropska
Komentar je napisan: 10. februar 2017.

Hrana je za svaku pohvalu, enterijer tu i tamo, super je leti kad može da se sedi u bašti. Bila sam nekoliko puta i ići ću ponovo. Porcije su dovoljne, hrana ukusna, cene pristupačne.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku DEJNA2016

Komentar je napisan: 2. februar 2017.

Veoma pristupačne cene, hrana odlična, porcije idealne za Balkance, ambijent vrlo dobar, u etno fazonu, uredan. Meni raznovrstan. Slučajno sam svratio jer nema neku reklamu, ali doći ću ponovo. Prilagođen je svačijem džepu, dnevno jelo sa odličnom čorbom i salatom koštalo je 400din, šta reći.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku VladimirM2009
Komentar je napisan: 8. avgust 2016.

Lep ambijent, ljubazno i brzo osoblje, odlične cene pića, hrana dobra, konkretne porcije. Idemo opet.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku Laki H
Komentar je napisan: 4. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Datum posete: avgust 2016.
Komentar je napisan: 12. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jul 2016.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gurman gledali su i

Gurman – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!