“Najgori restoran u gradu!!!”
Komentar o hotelu Gurman

Gurman
Rangiran na 37. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Kuhinje: istočnoevropska
Komentar je napisan: 19. mart 2020.

Moja zena i ja smo danas dosli na rucak i narucili dva piva koja smo cekali 30 min. S obzirom da je bilo svega 6 ljudi u restoranu mislim da je bio spor servis. Konobarica se jos naljutila sto sam joj napomenuo. Rucak na kraju nismo ni dobili jer smo cekali sat vremena na kraju smo i odustali jer smo pregladneli. Uglavnom nikad se necemo vratiti i ne preporucujem nikome ovaj restoran.

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku Umirzadanje

Komentar je napisan: 10. februar 2017.

Hrana je za svaku pohvalu, enterijer tu i tamo, super je leti kad može da se sedi u bašti. Bila sam nekoliko puta i ići ću ponovo. Porcije su dovoljne, hrana ukusna, cene pristupačne.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku DEJNA2016
Komentar je napisan: 2. februar 2017.

Veoma pristupačne cene, hrana odlična, porcije idealne za Balkance, ambijent vrlo dobar, u etno fazonu, uredan. Meni raznovrstan. Slučajno sam svratio jer nema neku reklamu, ali doći ću ponovo. Prilagođen je svačijem džepu, dnevno jelo sa odličnom čorbom i salatom koštalo je 400din, šta reći.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku VladimirM2009
Komentar je napisan: 8. avgust 2016.

Lep ambijent, ljubazno i brzo osoblje, odlične cene pića, hrana dobra, konkretne porcije. Idemo opet.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku Laki H
Komentar je napisan: 4. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Datum posete: avgust 2016.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gurman gledali su i

Gurman – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!