“Porodicni vikend rucak”
Komentar o hotelu Gladni Vuk

Gladni Vuk
Rangiran na 11. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 7. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

jeli smo rostilj, onako po srpski. Bilo je tu cevapa, kobasica, medaljona, vesalica, rebaraca.....ihhh sve sto dusa pozeli. Hrana je bila izuzetno ukusna i sveza. Usluga na nivou. Prostor je klimatizovan tako da u vreme vruxina deluje veoma prijatno. Nalazi se na uglu ulice koja izlazi na kej tako da posle obilnog rucka preporucujem sernju. Sve preporuke

Hvala korisniku biljanatomovic

Komentar je napisan: 20. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Uvjek kada mogu vratim se u taj restoran, jel mi sviđa usluga, hrana i ambijent.
U neposrednoj blizini je i velicastna reka Dunav.
Svaka čast.

Hvala korisniku 56ivank
Komentar je napisan: 11. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolji rostilj u gradu bas sveze meso....najbolja I najukusnija krilca ....a kobasice za svaku PREPORUKU....prijatan ambijent I usluga....vidimo see ponovo na Rucku za Koji Dan.....prepoznatljiv kvalitet.....pozdrav

1  Hvala korisniku slobavuk
Komentar je napisan: 26. jun 2019.

Hrana je odlicna, odlican odnos cena/kvalitet, jako prijatan ambijent, prelepa basta, brza i profesionalna usluga

Hvala korisniku volimkrilca123
Komentar je napisan: 19. januar 2019.

Sa 3 prijatelja sam dosao na kasni rucak tj veceru.
Uzeli smo dve poricje mesanog mesa,sve je bilo ukusno,po meri I relativno brzo spremljeno.
Konobar usluzan ali pomalo izgubljen u nekim trenutcima.
Ambijent je ok,ni los ni odlican.

Preporucio bi ovo mesto u svakom slucaju.

Datum posete: oktobar 2018.
2  Hvala korisniku NemanjaZ60

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gladni Vuk gledali su i

Gladni Vuk – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!