“Najbolji restoran u Zemunu”
Komentar o hotelu Gladni Vuk

Gladni Vuk
Rangiran na 11. mestu od 72 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 13. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana, ugodan ambijent i enterijer. Pileca krilca su čista desetka, kao i prilog salate. Preporučujem

Great place to dine, cosy ambient. Great food. Best restaurant in Zemun.

Hvala korisniku Nevenkulic

Komentar je napisan: 7. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

jeli smo rostilj, onako po srpski. Bilo je tu cevapa, kobasica, medaljona, vesalica, rebaraca.....ihhh sve sto dusa pozeli. Hrana je bila izuzetno ukusna i sveza. Usluga na nivou. Prostor je klimatizovan tako da u vreme vruxina deluje veoma prijatno. Nalazi se na uglu ulice koja izlazi na kej tako da posle obilnog rucka preporucujem sernju. Sve preporuke

Hvala korisniku biljanatomovic
Komentar je napisan: 20. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Uvjek kada mogu vratim se u taj restoran, jel mi sviđa usluga, hrana i ambijent.
U neposrednoj blizini je i velicastna reka Dunav.
Svaka čast.

Hvala korisniku 56ivank
Komentar je napisan: 11. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolji rostilj u gradu bas sveze meso....najbolja I najukusnija krilca ....a kobasice za svaku PREPORUKU....prijatan ambijent I usluga....vidimo see ponovo na Rucku za Koji Dan.....prepoznatljiv kvalitet.....pozdrav

1  Hvala korisniku slobavuk
Komentar je napisan: 26. jun 2019.

Hrana je odlicna, odlican odnos cena/kvalitet, jako prijatan ambijent, prelepa basta, brza i profesionalna usluga

Hvala korisniku volimkrilca123

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gladni Vuk gledali su i

Gladni Vuk – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!