“Komentar”

Balkan Express
Rangiran na 4. mestu od 71 Restorani u Zemunu
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Odlican restoran, hrana veoma ukusna, porcije obilne.
Ako sedite na galeriji imacete fantastican doživljaj i pogled na Dunav !

Hvala korisniku rkrstinicphoto

Komentar je napisan: 15. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Odlično mesto za ručak i odmor. Jela po izboru za svakoga. Odlična ponuda vina. Divan pogled na Dunav i stari Beograd.

Hvala korisniku Happyandtrips
Komentar je napisan: 4. jun 2019.

Oni koji poznaju Zemun, znaju i za Balkan ekspres, oni koji ga malo manje znaju, svakako treba da svrate i probaju odlično pripremljena jela iz bogatog menija, šapnu nešto Dunavu koji mirno teče ispod njih i posvete sebi i dragim ljudima trenutke užitka. Biftek, pice, kolači - preporuka !

Hvala korisniku Duke B
Komentar je napisan: 9. maj 2019.

Mesto je prelepo. Steta sto je bila zima pa nije radila terasa ali verujem da je leti prelepo.

Hrana je OK ali nije bas toliko domaca bar meni nema taj ukus kakav bi trebalo da ima. Usluga je OK. Atmosfera je top top.

U prizemlju restorana je ambijent vagona sto je zanimljivo ali meni ne toliko privlacno ali na spratu je sve kao u luksuznom restoranu na svetskom nivou. Pogled na Dunav odatle je bozanstven.

Ocena 5, vise na atmosferu i uslugu nego na samu hranu u restoranu (i opet vise na utiske prijatelja sa kojima sam bio koji su odusevljeni hranom nego moj licni utisak).

Datum posete: decembar 2018.
1  Hvala korisniku Milan37230
Komentar je napisan: 10. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Prijatna atmosfera sa čarobnim pogledom na Dunav, ljubazno i profesionalno osoblje, vrhunski pripremljena hrana, sve pohvale!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Bokacelo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Balkan Express gledali su i

Balkan Express – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!