Plaćanja koja obavljaju partneri utiču na poredak cena koje su prikazane, a za naredbe sortiranja istaknutih ili sponzorisanih unosa, plaćanja partnera mogu da utiču i na poredak navedenih smeštajnih objekata.
Komentar je napisan: 14. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel je predivan, jako je romantican. Bio sam sa suprugom. Oboje smo prosto odusevljeni. 25 godina braka nam je ulepsao ovaj hotel. Iskreno sam nadam da cemo i 26 godinu braka provesti u ovom predivnom hotelu!

Hvala korisniku nebojsavelickovic68
Komentar je napisan: 14. decembar 2017. sa mobilne aplikacije

Odlicno osoblje kao i sam hotel. Hrana je fenomenalna, krevet prostran, pogled neopisiv. Odusevljena sam. Ambijent topao i ususkan u samom centru Zemuna. Hvala na odlicnom gostoprimstvu. Sigurno cu se vratiti opet.

Hvala korisniku 866ksenijav
Komentar je napisan: 28. oktobar 2017.

Zanimljivo koncipiran hotel sa svojom pričom. Dobra povezanost sa centrom Beograda gradskim prijevoznim linijama. Sobe su odlične i imaju dušu, kao i ekipa koja tamo radi. Recepcioneri su spremni na svaku vrstu pomoći i savjeta.

Savet za sobu: room 103 is very good and quiet.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Tihomil L
Komentar je napisan: 9. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Hotel se nalazi na prelepom mestu blizu zemunskog keja.Lepo je uredjen enterijer , sobe su komforne i prostrane. Hrana je odlicna, osoblje je veoma ljubazno. Sve pohvale za hotel. Necete pogresiti ukoliko se opredelite za ovaj hotel.

Hvala korisniku AnaI1739
Komentar je napisan: 9. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Oduseljena sam time sto je hotel uredjen tematski. Prati osnovnu ideju domace pozorisne scene. U svakoj sobi enterijerijer odise prijatnim spojem tradicionalnog i modernog stila. Sto ostavlja prijatan utisak 10+ :)

Hvala korisniku Maja M