“Savrsenstvo”
Komentar o hotelu Restoran Ciribu Ciriba

Restoran Ciribu Ciriba
Rangiran na 1. mestu od 53 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 18. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran sa jos boljom hranom. Sve sto smo jeli je vise nego ukusno, od predjela do slatkisa. Osoblje je veoma ljubazno i cene su prilicno niske.

Hvala korisniku Andrea P
Uros T, Owner objekta Restoran Ciribu Ciriba, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 14. mart 2018.

Poštovana Andrea,

Hvala vam na oceni i komentaru. Baš nam je drago da ste lepo proveli kod nas. Očekujemo vas opet.

Pozdrav iz Ćiribu :)

Komentar je napisan: 13. januar 2018. sa mobilne aplikacije

sve je super, od posluge do muzike. Kao da ste dosli u goste kod dobrog domaćina :) Svaka cast i nastavite ovako

Hvala korisniku Goran D

Poštovani,

hvala na oceni i komentaru. Nama je drago da vam je bilo kod nas. A mi vam obećavamo da ćemo ovako nastaviti, pa čak i biti još bolji. Očekujemo vas da nas pratite.

Veliki pozdrav iz Ćiribu

Komentar je napisan: 10. januar 2018.

Privatan ručak u dvoje - za pamćenje, porodična proslava sa učesnicima srednje i starije generacije, društvo iz gimnazije na večeri povodom 51. godišnjice mature u najlepšem sećanju. Ambijent vojvodjanskog salaša uz prijatnu diskretnu muziku i odličan izbor domaćih specijaliteta. Posebno lep gest i utisak je doček osoblja uz domaće slatko i vodu. Za preporuku i uživanje ...

Hvala korisniku Miroljub S
Uros T, Manager objekta Restoran Ciribu Ciriba, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 13. januar 2018.

Hvala vam puno na oceni i tako komentaru, znači nam baš. A nama ostaje da i ubuduće kad budete dolazili da ostanemo isto takvi. Sve najbolje vam želimo i hvala vam.

Komentar je napisan: 18. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Nakon velikih očekivanja malo razočarenje.
Usluga 3 - 10 puta su mi konobari udarili u stolicu dok su prolazili
Hrana 3 - solidno
Ambijent 4 - prijatno samo je premalo prostora za prolazak

1  Hvala korisniku Kintaro89
Uros T, Manager objekta Restoran Ciribu Ciriba, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 20. novembar 2017.

Poštovanje,

žao nam je što ste stekli takav utisak o našem objektu. Ako je do nas mi vam se izvinjavamo i nadamo se da će biti prilike da nas posetite opet da bi nam dali drugu šansu. A mi ćemo je sigurno iskoristiti. Hvala

Komentar je napisan: 11. novembar 2017.

Divan restoran gde ce vas docekati domace slatko kao nekada kod bake. Ukusna hrana, izvranredno predjelo, interesantni deserti, cene prihvatljive. Svaka preporuka, uvek cu im se vracati

Hvala korisniku Vesna M

Poštovana,

hvala na lepom komentaru i oceni znači nam baš mišljenje svakog gosta. MI ćemo se i dalje truditi da budemo to što ste sve napisali ;) Hvala vam još jednom i očekujemo vas, biće nam čast da budete opet naši gosti. Veliki pozdrav

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Ciribu Ciriba gledali su i

Restoran Ciribu Ciriba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!