“Sve pohvale”
Komentar o hotelu Restoran Ciribu Ciriba

Restoran Ciribu Ciriba
Rangiran na 1. mestu od 61 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 12. april 2018.

Išli smo na porodičnu proslavu rodjendana.Dočekali nas sa slatkim od kupine,kao nekad kod bake na nedeljnom ručku.Konobar Saša sjajan,pravi domaćin.Jeli smo ćevape "Avram" ,piletinu i ćuretinu sa mlincima.Sve savršeno a na kraju,kad stigne račun u čarobnoj kutijici ne boli duša,vredi svakog dinara.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku Marija N

1923 od 230 komentara

Komentar je napisan: 28. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Jeli smo preporuku šefa kuhinje cevap i piletinu sa Mlincima... sve pohvale... Osoblje divno. Cene normalne

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku superkraja
Uros T, Owner objekta Restoran Ciribu Ciriba, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. mart 2018.

Hvala puno na komenraru i oceni znaci nam bas. Ocekujemo vas ;)

Hvala jos jednom.

Komentar je napisan: 28. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Sve u vezi ovog restorana za pohvalu, od hrane, atmosfere do preljubaznog osoblja posvecenom gostima

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku bobanye
Komentar je napisan: 28. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Izveo sam svoje poslovne partnere na rucak.

Konobar nam je preporucio kuvano jelo Ribić na kajmaku, i stvarno je za svaku preporuku.
Uz to smo još uzeli i mešano meso za dve osobe. Cevap meso je sjajno.

Restoran je odličan, stolovi nisu zbijeni i svako ima donekle privatnost. Idealno i za poslovne ručkove.

Vraćam se sigurno opet

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku urost185
Komentar je napisan: 28. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana(ne mozete da pogresite kakav god izbor napravili, moja preporuka Cvejina poslastica (na slici) ili Carska curetina,osoblje na zavidnom nivou,ambijent u duhu starih kultnih restorana.Sve pohvale domacinu.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku novicapuzovic
Uros T, Owner objekta Restoran Ciribu Ciriba, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. april 2018.

Poštovani,

hvala puno na lepom komentaru i opisu naših jela.

Očekujemo vas kod nas opet.

Sve najbolje :)

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Ciribu Ciriba gledali su i

Restoran Ciribu Ciriba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!