“Jako lepo i prijatno mesto”
Komentar o hotelu Restoran Ciribu Ciriba

Restoran Ciribu Ciriba
Rangiran na 1. mestu od 71 Restorani u Zemunu
Komentar je napisan: 18. jun 2019.

Bila sam danas na rucku sa prijateljem koji je došao iz Južne Amerike u Srbiju,i zelela sam da mu priustim autentični dozivljaj srpske kuhinje.Bili smo oduševljeni ambijentom,kao i hranom koja je neverovatna.Hvala

Hvala korisniku Zelenkastaovcica

Komentar je napisan: 9. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Evo i mi da se javimo, za nedeljni ručak odabrasmo restoran za koji smo čuli od roditelja, prijatno i nenadjenje, na preporuku konobara da probamo što više različitih jela odabrali smo li neki grilovani sir i teletinu ispod saca, često jedemo po restoranima i verujte da ovako nešto još nisam probao, svakom bih toplo preporučio da ako nadje vremena neka svrati u ovu jednu od poslednjih istinskih Sremskih krčmi...

Hvala korisniku Despot2808
Komentar je napisan: 8. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Preko preporuke ove stranice bili smo u ovom restoranu,Nema sta puno da se kaze !sve je bilo na velikom nivovu osoblje je bilo ljubazno i u svojoj profesiji.Hrana je bila vrhunska i ukusna .Restoran je fino dekorisan u etno sistemu ali ne precerano.
Ja bih rekao evo me i sledeci put

Hvala korisniku bozidaru
Komentar je napisan: 7. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Ovaj restoran smo izabrali zbog odlicnih ocena...

I proveli smo se vrhunski. Usluga, ambijent i naravno hrana - sve je perfektno i na nivou, na svaki detalj se pazi.

Domace slatko posluzuju kao dobrodoslicu - SJAJNO!!!

Za glavno jelo smo izabrali srpski specijalitet Karadjordjevu sniclu i domace kobasice po preporuci konobara Bucka.

Jelo je bilo odlicno, Karadjordjeva odlicna, kobasice malo ljute taman po ukusu...

Sve pohvale za konobara - Bucka :)

Definitivno dolazimo opet

Sve najbolje vam zelimo

Hvala korisniku 931stefans
Komentar je napisan: 7. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Prvi put na preporuku kućnog prijatelja svrati smo u restoran, bez rezervacije su nam napravili sto i ljubazno poslužili slatkim od kupina(bolje nisam probao)
Uz ljubaznost konobara, zvuka tambure i domaćeg vina smo jeli specijalitet šefa kuhinje, konobara smo zamolili da pusti mašti na volju i po njegovom izboru donese hranu, da vam iskreno kažem ovakva rebra nisam za života probao a ugostitelj sam po struci, zaključak povedite društvo naoružajte se dobrim raspoloženjem i garantujem vam da se nećete bolje provesti nigde u Zemunu a i šire...
Živeli

Hvala korisniku Departure40511589372
ciribu2012, Manager objekta Restoran Ciribu Ciriba, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. jun 2019.

Hvala vam puno na oceni i ovako lepom komentaru ;) Drago nam je da smo ostavili ovako lep utisak na vas.

Ocekujemo vas opet kod nas u Ciribu ;)

Veliki pozdrav...

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Ciribu Ciriba gledali su i

Restoran Ciribu Ciriba – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!