1.537 rezultata
Komentar je napisan: 28. jul 2016.

Upravo se vratio sa letovanja pa evo par utisaka: sam hoteski kompleks je lep, ali je dosta neuredan (ispod terase pikavci na sve strane), sobe su dosta lepe ali ih slabo čiste i dolaze oko 12-14h da ih čiste (meni dete spava u to vreme pa su nam čistili sobu samo 2 puta), restoran jako velik i lep ali izbor hrane jako loš i svaki dan jedno te isto... voda u vreme doručka je besplatna a za vreme večere se plaća (polupansion varijanta)???? doručak je od 8-10h a večera od 20-22h tako da ko uzme polupansion mora da se hrani i sa strane... Usluga u hotelu je genralno na veoma lošem nivou. Hotel nema izlaz na plažu pa goste prevoze na "hotelsku" plažu kombijem u kojem zna da bude jako velika gužva i morate da stojite sa malim detetom u naručju 10-tak minuta dok ne stignete na plažu (gosti koji imaju all inclusive nemaju ništa na plaži ni piće ni hranu). kobi vozi goste u 10:30, 14, 15:30 i 17h na plažu i odmah se i vraća u hotel tako da ste posle 17h kada je i najlepše na plaži prepušteni sami sebi odnosno dolmušima koji koštaju oko 2-3 lire (1evro je cca 3 lire) ali vas ostave 1 km od hotela... Toliko od mene za sada ako se setim još nečeg pišem... U svakom slučaju mene Kipar neće više videti.

Datum boravka: jul 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom