“Domacinski”
Komentar o hotelu Zlatna Dunja

Zlatna Dunja
Rangiran na 6. mestu od 9 Restorani u Foca
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Par puta sam bila u Dunji sto na rucku sto uvece kada su gostovali tamburasi. Sve pohvale za ambijent i hranu. Jako ljubazno osoblje.

Hvala korisniku srdjanap

Komentar je napisan: 27. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za ovaj restoran...u prolazu smo svratili u Srbinje(Foču)i pošto smo prvi put bili u tom gradu i nismo znali gde da dobro jedemo, pitali smo taksistu i on nam je preporučio Zlatnu Dunju i nismo pogrešili što smo došli..hrana je vrhunska..veliki pozdrav za gazdu i osoblje restorana.

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku Civljane
Komentar je napisan: 26. jun 2017.

Zlatna dunja je u stvari porodicni biznis. Nas je jedan od sinova docekao na parkingu da nam pozeli dobrodoslicu. To je bilo nevjerovatno. Restoran je uredan. Porcije su obilne, a hrana ukusna. Posluga veoma prijatna (govore engleski).

Datum posete: jun 2017.
2  Hvala korisniku Nacionalni Park S
Komentar je napisan: 20. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 8. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zlatna Dunja gledali su i

Zlatna Dunja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!