“Uzivanje!”

Restoran nacionalne kuhinje "KOMLEN"
Rangiran na 3. mestu od 8 Restorani u Foca
Opis: Restoran nacionalne kuhinje “KOMLEN” na Tjentištu obuhvata salu od 40 mjesta, i ljetnu tarasu sa 156 mjesta. Vrhunski majstori kulinarstva spremaju za Vas jela domaće i internacionalne kuhinje u kojima ćete uživati, uz veliki izbor vina, alkoholnih i bezalkoholnih pića. Restoran nacionalne kuhinje “KOMLEN” za svoje goste i organizovane grupe priređuje piknike u prirodi, gdje se služe jela domaće kuhinje. Uz prijatan ručak uživaćete i u pogledu na netaknutu prirodu Nacionalnog parka "Sutjeska".
Komentar je napisan: 4. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlicna usluga, prijatna atmosfera i ambient, kafa i palacinke za svaku preporuku!
Hvala na gostoprimstvu!

Datum posete: novembar 2018.
1  Hvala korisniku JeLenaTv
Nacionalni Park S, Menadžer za odnose sa gostima objekta Restoran nacionalne kuhinje "KOMLEN", je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. novembar 2018.

Poštovana,

Zahvaljujemo se na lijepim riječima i na preporuci! Izuzetno nam je drago da ste zadovoljni uslugom i nadamo se da ćete ponovo doći.

Nevena Novović

Komentar je napisan: 4. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Prijatna atmosfera sa veoma ljubaznim osobljem, kuvana kafa bas po ukusu, palacinke sa dusom, odavno nismo ljepse jeli.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku nevenayu

Poštovana,

Hvala Vam na ukazanom povjerenju! Trudićemo se i dalje da opravdamo Vaše povjerenje i pozivamo Vas da nas ponovno posjetite i uživate u netaknutoj prirodi koju nudi Nacionalni park "Sutjeska".

Nevena Novović

Komentar je napisan: 2. april 2018. sa mobilne aplikacije

Topla preporuka za ovaj restoran. Osoblje uslužno,prostor lijepo uređen. Hrana ukusna, srneći gulaš pripremljen na najbolji način.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku A3496TWstefanb
Nacionalni Park S, Menadžer za odnose sa gostima objekta Restoran nacionalne kuhinje "KOMLEN", je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. septembar 2018.

Poštovani Stefane,

Hvala Vam na boravku i dođite nam opet!

Komentar je napisan: 2. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Moja apsolutna preporuka za ovaj restoran. Svratili smo slučajno u prolazu i pronašli destinaciju u koju ćemo svratiti i sledeći put. Pored odličnog doručka, preporuka za pohovanu piletinu. 5*

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Небојша Т

Poštovani Nebojša,

Hvala Vam na povjerenju, na pohvalama i drago nam je da ste uživali kod nas! Dođite nam ponovo, a preporučujemo da ostanete i koji dan duže, jer Nacionalni park "Sutjeska" ima još mnogo toga da ponudi i upotpuni Vaš odmor!

Uvijek ste dobrodošli!

Komentar je napisan: 20. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Savšren spoj prirode i hrane. Odlično servirane porcije sa dobrim ukusom.Sam restoran je lepog ambijenta sa pogledom na prirodu Bosne.Svako ko je u prolazu bi trebao da svrati,sve preporuke.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku sekulicvoja

Poštovani,

Hvala puno na ovim lijepim riječima, drago nam je što će Vam boravak u Nacionalnom parku "Sutjeska" i Restoranu nacinalne kuhinje "Komlen" ostati u lijepom sjećanju.

Uvijek ste dobrodošli!

Nevena

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran nacionalne kuhinje "KOMLEN" gledali su i

Foca, Republika Srpska

Restoran nacionalne kuhinje "KOMLEN" – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!