Hotels.com
Orbitz.com
Booking.com
Priceline
Prikaži svih 8 povoljnih ponuda
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 24. avgust 2019.

Predivno! Iskustvo koje ću pamtiti! Smeštaj čist, hrana izvrsna! Osoblje mlado, lepo i pozitivno raspoloženo. Sve je pristupačno i sve je opušteno.
Oseća se samo pozitivna energija!
Spust fenomenalan!
Topla preporuka za sve!

Datum boravka: avgust 2019.
Hvala korisniku 3.333.222
Komentar je napisan: 26. jul 2019.

Cist i udoban smestaj, preukusna hrana, prijatno i druzeljubivo osoblje, usluga, sve je na vrhunskom nivou. Iako smo otisli za vreme radnih dana, kada nema toliko ljudi, iskustvo je bilo super. Topla preporuka svakome!

Datum boravka: jul 2019.
Hvala korisniku _A94222
Komentar je napisan: 20. jun 2019.

Na sajtu nisu sve tačne informacije. Piše da spust traje 4h, a kad dođete tamo smanje na 3,5h. Onda ujutru pred rafting kažu da će biti 2,5-3h. A kad kročite na čamac, najave extra spust od čak 2h! Međutim nemaju svi svoje veslo, odnosno postoji šansa da ispadnete nepar kao u igri muzičke stolice i postanete slepi putnik u čamcu. Samim tim nećete doživeti pravo iskustvo raftinga. I onda, kad na kraju iskočite na obalu, shvatite da i nisu protekla baš ni ta dva sata. Utisak je da su smandrljali naš spust jer je bio ponedeljak. Takođe pola stvari sa sajta nije bilo, jer nije bio vikend. Petkom i subotom se potrude, a radnim danima niste bitni i sve se radi ofrlje. Domaćin je bio jako neljubazan prema nama kad smo mu rekli pritužbe. Doduše, imaju sve pohvale za čiste i lepe bungalove. Hrana je bila ok, ne toliko prilagođena vegetarijancima kako su najavili, ali sve u svemu - ukusna.

Datum boravka: jun 2019.
Hvala korisniku Avanturista541
RaftingcentarRT, Menadžer objekta Rafting RT centar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. jun 2019.

Poštovana,hvala Vam što ste odvojili vreme za ocenu našeg objekta. Ukoliko smo dobro razumeli smeštaj Vam je bio u redu,bungalovi cisti i udobni, hrana u redu ali nam zamerate jer je reka Tara bila prebrza pa je i sam spust trajao krace u odnosu na period kad je nivo vode nizi? Jako nam je žao ali na neke stvari jednostavno ne možemo da utičemo.Nadamo se da ste ipak imali lepo iskustvo kod nas kao i ostali deo Vašeg društva. Srdačan pozdrav vaš rafting kamp RT

Komentar je napisan: 9. jun 2019.

Osoblje je ljubazno i predusretljivo, hrana je odlicna i sve je domace (teletina ispod saca, domace pite, kajmak, kolaci). Sve cisto (sobe, dvoriste, bungalovi), priroda netaknuta, vazduh cist. Za preporuku.

Datum boravka: maj 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku lala9087
RaftingcentarRT, Menadžer objekta Rafting RT centar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. jun 2019.

Poštovani
Želimo da Vam se zahvalimo što ste odabrali baš naš kamp i što ste odvojili svoje vreme da nas ocenite. Velika nam je čast što smo imali priliku da Vas ugostimo. Jako nam je drago kada dobijemo ovake komentare jer svaki član naše porodice i našeg tima vredno radi i veoma se trudi da svim gostima učini boravak kod nas što prijatnijim i konfornijim i veoma nas motiviše i gura napred kada čujemo da smo to i uspeli. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ponovo ugostimo i da ćemo ponovo uspeti da opravdamo Vaše poverenje. Srdačan pozdrav od rafting kampa RT

Komentar je napisan: 7. jun 2019.

Bili smo u lux bungalovima, sa kupatilom. Bungalovi odlični, čisti, topla voda kad god poželiš.. Osoblje ljubazno. Hrana dobra. Usluga dobra. Lokacija kampa dobra, izlaz na reku Drinu. Odličan provod!

Datum boravka: jun 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku ivamih
RaftingcentarRT, Menadžer objekta Rafting RT centar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. jun 2019.

Poštovani Ivamih
Želimo da Vam se zahvalimo što ste odabrali baš naš kamp i što ste odvojili svoje vreme da nas ocenite. Velika nam je čast što smo imali priliku da Vas ugostimo. Jako nam je drago kada dobijemo ovake komentare jer svaki član naše porodice i našeg tima vredno radi i veoma se trudi da svim gostima učini boravak kod nas što prijatnijim i komfornijim i veoma nas motiviše i gura napred kada čujemo da smo to i uspeli. Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ponovo ugostimo i da ćemo ponovo uspeti da opravdamo Vaše poverenje. Srdačan pozdrav od rafting kampa RT