Tara canyon

svaka cast vrhunski dozivljaj. na obali reke, hrana, usluga, smestaj! jedno od najboljih iskustava... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 4 dana
brusv2020
Na obali reke

Fenomenalno iskustvo Na samoj obali prelepe zelene reke i u podnozju ogromne planine Usluga na... pročitajte više

Komentar je napisan: 16. septembar 2020.
Blgrd
Novi Beograd, Srbija

451 rezultat
Komentar je napisan: 22. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa firmom 3 dana u vasem rafting centru,sve sto mogu da napisem ja da je bilo savrseno,od klope,smjestaja do samog raftinga.Preporucujem da svi probate

2  Hvala korisniku MarijaM1123
Komentar je napisan: 20. maj 2017.

Ljubazni domacini, cist smestaj, fantasticna reka, sjajni skiperi i ledena voda :)...Za svaku preporuku!

2  Hvala korisniku Milica10
Komentar je napisan: 18. maj 2017.

Bili smo na raftingu u Drina Tara centru za prvi maj, neverovatna klopa, usluga, svirke uvece, jednostavno savrsen program i sve to uz veoma niske cene i izuzetnu ljubaznost!
Preporuka puta 1000! Bez ijedne zamerke!

3  Hvala korisniku huavei l
Komentar je napisan: 16. maj 2017.

Sjajna avantura...potpun dozivljaj...hrana nikad bolja, usluga odlicna. Priroda neopisiva.
Budite se uz zubor reke i pticica. Hrana domaca, jedite koliko mozete da pojedete, a i vise od toga :). Rafting je odlican u maju. Voda jeste hladna, ali oprema koju dobijete je vise nego dovoljna. Pod obavezno idite na spust ak ododjete na ovo mesto ( glup bi bilo poropustiti ovo koliko god da vas je strah vode). Skiperi ce vas cuvati :). Ponesite rakiju :D

3  Hvala korisniku Slobodan Z
Komentar je napisan: 15. maj 2017.

Cisto, atraktivno, veoma ljubazni i nasmejani domacini uvek na usluzi, vrhunska klopa, povoljne cene. Sve u svemu, za svaku preporuku, a ja cu se sigurno opet vratiti!!! Andreja

3  Hvala korisniku AndrejaR36