Svaka cast

Sve mi se dopalo, ne znam odakle da pocnem, hrana i usluga, bungalovi, aktivnosti, stvarno na... pročitajte više

Ferko123
Sokolac, Bosna i Hercegovina
Tara canyon

svaka cast vrhunski dozivljaj. na obali reke, hrana, usluga, smestaj! jedno od najboljih iskustava... pročitajte više

Komentar je napisan: 13. januar 2021.
brusv2020

Komentar je napisan: 17. jun 2017.

Odusevljeni smo gostoprimstvom i smestajem kao i kompletnim osobljem kampa
ogromne kolicine preukusne domace hrane su samo pojacale odlican utisak
SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!!

3  Hvala korisniku don s
Komentar je napisan: 12. jun 2017.

Pre svega hteo bih da pohvalim Borka za svo vreme koje je odvojio da odgovori na moja pitanja u vezi organizacije i boravka u samom kampu, a zatim i celu ekipu koja vodi kamp zbog toga što nam je ovo bio najbolji 1. maj do sada. Imali smo stvarno nezaboravno iskustvo i super provod i na raftingu, a i u vremenu provedenom u samom kampu. Sam kamp i njegova lokacija su savršeni. Bungalovi su čisti, novi, restoran i klopa sjajni, a konobari uslužni i prijateljski. Cene su stvarno pristupačne. Od svih kampova koje sam obišao u krugu ovog kampa ni jedan se ne može uporediti sa ovim. Svaka preporuka ukoliko želite da provedete kvalitetan vikend u prirodi :)

Datum aktivnosti: maj 2017.
6  Hvala korisniku Vladan K
Komentar je napisan: 8. jun 2017.

Dobili smo preporuku za ovaj kamp, kao uostalom i za rafting od nasih prijatelja koji godinama vec uzivaju u carima Tare, a mi se tek sad osmelili i nas utisak je jednom recju: FANTASTICNO! Usluga, smestaj, cistoca u bungalovima-sve je bilo odlicno i bas onako kako smo se dogovorili sa Borkom (menadzerom). Iako smo stigli kasno u petak uvece, cekala nas je topla vecera. O hrani je suvisno govoriti, jer to savrsenstvo ukusa i mirisa domace kuhinje i domace hrane (rekose nam da je sve sto smo imali prilike da probamo, uzgajano u selima u okolini Foce) tesko da je moguce recima opisati. To se ipak mora probati! Porcije su ooogromne pa i najveci gurmani tesko da ce ostati gladni!! Priroda i lepota kanjona Tare, takodje ostavlja bez daha, a bogme i hladnoca vode ko se osmeli da skoci u istu! :) Moj savet za one koji planiraju da idu-dugi rukavi i nesto toplija garderoba se podrazumevaju uvece. I domaca rakijica, dabome! :)) Jos da pohvalim osoblje: konobare, sjaaajnee kuvare, vozace, vozace camaca (iliti skipere :) )-svi oni rade kao jedan i stvarno svaka cast na organizaciji! Pritom sta god da smo pitali (a zapitkivati umemo bas) i zahtevali, izlazili su nam u susret sa osmehom! Sve u svemu jedno sjajno iskustvo i odlican nacin za odmor svih cula i beg iz grada! "Drina Tara", najbolji ste!

5  Hvala korisniku stajele1510
Komentar je napisan: 8. jun 2017.

Obisli smo mnogo destinacija u svetu ali ovakvu uslugu i ovakvu iskrenu ljubaznost, iskren osmeh i pravu dobrodoslicu nigde nismo nasli!!!
Sve ostalo je na zaista vrhunskom nivou, organizacija smestaja...raftinga, terenskih vozila, fantasticna hrana i sve to ide tako lagano za 300-tinjak gostiju u jednom momentu. Svaka cast

4  Hvala korisniku Gromada S
Komentar je napisan: 22. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Bila sam sa firmom 3 dana u vasem rafting centru,sve sto mogu da napisem ja da je bilo savrseno,od klope,smjestaja do samog raftinga.Preporucujem da svi probate

Datum aktivnosti: maj 2017.
2  Hvala korisniku MarijaM1123