“Jako ukusna hrana”
Komentar o hotelu Beograd

Beograd
Rangiran na 1.714. mestu od 4.675 Restorani u Beču
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Četvrt: Viden

Bili smo skoro sa prijateljima u ovom lokalu i mogu reci da je ambijent jako prijatan,i hrana koju smo jeli je bila veoma ukusna.Od par restorana gde smo isli u toku naseg boravka,ovaj nam je bio najomiljeniji.Prijatna atmosfera,ljubazno osoblje i pili smo neko jako lepo crno vino,koje nam je konobar preporucio
Definitivno cemo se opet vratiti cim budemo u prilici

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku MayaFaye2

Komentar je napisan: 20. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 3. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 14. januar 2018.

Datum posete: decembar 2017.
Komentar je napisan: 7. januar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Beograd gledali su i

Beograd – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!