Nesto fantasticno!

Obisli smo cijeli dvorac i prezadovoljna sam sa svim sto sam vidjela. Totalno se covjek vrati u to... pročitajte više

Komentar je napisan: 16. februar 2020.
Dani_croatia
Hrvatska
Moc Habzburga

Komentar je napisan: 29. oktobar 2019.
48petarj
Leskovac, Srbija
Pročitajte sve komentare (42.425)

42.425 rezultata
27.986
11.342
2.427
27.986
11.342
2.427
Komentar je napisan: 29. oktobar 2019.

To je ogroman kompleks vrtova , basta i fontana kojim dominira dvorac sa velikim brojem soba. Ulaz u kompleks se ne naplacuje a poseta dvorcu se placa i cena karte zavisi od toga koliko prostorija zelite da posetite. Takodje placa se i ulaz u deo baste " lavirint" kao i u cuveni Becki zoloski vrt.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku 48petarj
Komentar je napisan: 12. oktobar 2019.

Predivno mesto koje treba obići. Obavezno uzeti duzu turu jer standardna nije skoro ništa ..preporučujemo obilazak botaničke bašte i zoo vrta ,a za one sa kondcijom i penjanje do poslastičarnice i predivnim pogledom na Beč

Datum aktivnosti: novembar 2018.
Hvala korisniku Vesna B
Komentar je napisan: 16. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je jedna od turistickih atrakcija koju ako iznova posecujete, nikada vam nece prestati fascinantna. Prelepo. Za Bozicne i Novogodisnje praznike posebno okicen s neverovatnom atmosferom. Obavezno posetiti i leti i zimi ❤️

Datum aktivnosti: avgust 2018.
Hvala korisniku realnaprica
Komentar je napisan: 24. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Svakog juna čuvena bečka filharmonija poklanja ljubiteljima muzike besplatan koncert u čarobnom Šenbrunu. Predivan park, dvorac, fotke... Ako niste bili u Šenbrunu, kao da niste ni posetili Beč.

Datum aktivnosti: jun 2019.
Hvala korisniku vana_vuk
Komentar je napisan: 15. jun 2019.

Senbrun je savrseno mesto u kome smo proveli ceo dan obilazeci i Zoo vrt i unutrasnjost palata. Cene su prilicno skupe ali smo kupili porodicnu ulaznicu koja ukljucuje paket poseta po ceni od 89E sto je vrlo pristupacno s obzirom da ukljucuje 6 atrakcija. Deca su bila odusevljena Lavirintima i Zoo vrtom, a poseta recidencijalnim sobama dvorca je fantasticno iskustvo gde cete se na tren prebaciti u zivot Habzburgovaca. Obezbedjena je i audio podrska na srpskom jeziku, pa cete lako saznati sve o zivotima carske porodice.Senbrun je definitivno mesto koje ne smete propustiti prilikom posete Becu.

Datum aktivnosti: maj 2019.
Hvala korisniku ivanad415