Neizostavo

Zivim u blizini kompleksa Belvedere i svaki dan setam tim kompleksom, kao i Botanickom bastom koja... pročitajte više

Komentar je napisan: 13. april 2019.
iskusni-Putnik
Predivno mesto

Komentar je napisan: 25. avgust 2018.
miki_9001
Pročitajte sve komentare (16.375)

16.375 rezultata
9.614
5.159
1.283
9.614
5.159
1.283
Komentar je napisan: 25. avgust 2018.

Nekadašnji letnji dvorac, divno mesto sa brojnim figurama, prelepo uredjen park, cveće. Ulaznice za gornji i donji dvorac su prilično skupe oko 20 EUR po osobi, ali i bez ulaska ima jako puno da se vidi.

Datum aktivnosti: avgust 2018.
Hvala korisniku miki_9001
Komentar je napisan: 19. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Belvedere zamak i Klimt su dovoljni za FIRST CLASS preporuku.
Lepa lokacija i prijatan ambijent , ne propustite u bogatoj ponudi Beca.

Datum aktivnosti: februar 2018.
Hvala korisniku Seaside116291
Komentar je napisan: 3. maj 2018.

Museo je besplatan. Međutim bašta je bila suva, niti mnogo lepa kako je inace predstavljena na internet. Ima poneka fontana, ali u sastavu Belvederea ima park pun drveća kestena.

Datum aktivnosti: april 2018.
4  Hvala korisniku Milan P
Komentar je napisan: 12. mart 2018.

U potpunosti impozantan kompleks.Park sa brojnim figurama kao i arhitektura Donjeg i Gornjeg Belvedera oduzima dah.U stalnoj postavci je i nezaobilazni Poljubac Gustava Klimta, ali ukoliko imate dovoljno vremena da odvojite za obilazak videćete puno impresivnih umetničkih dela.

Datum aktivnosti: mart 2018.
1  Hvala korisniku Dragana S
Komentar je napisan: 25. oktobar 2017.

U Beču sam bila više puta, ali sam letos prvi put našla vremena da posetim i muzej dvorca Belvedere. Glavni motiv je naravno bio Gustav Klimt i njegova dela. Bezbroj puta sam videla Poljubac na šoljama, kišobranima, reprodukcijama, ali doživeti ga uživo, to je stvarno neponovljivo iskustvo. Opčinio me je kao ni jedna slika do sada, uključujući i Mona Lizu, toliko da nisam lako mogla da se odvojim i nastavim dalje. Zato, ako ste u Beču, ne propustite da ga vidite, tek ćete onda znati zbog čega.

Datum aktivnosti: jun 2017.
1  Hvala korisniku sanjastankovicp