adventski vašar

Komentar je napisan: 3. decembar 2017.
Szajci
Pečuj, Mađarska
zanimljiva lokacija bez gužve

Komentar je napisan: 12. septembar 2015.
bojanmjovanovic
Pročitajte sve komentare (2.496)

2.496 rezultata
1.567
1.567
Komentar je napisan: 10. novembar 2018.

Ispred gradske kuće se nalazi lep prostran trg u parku pokružen istorijskim zdanjima. Međutim, kad sam bio tamo bio je neki sajam biciklizma i ceo trg je bio prekriven belim šatorima sa štandovima od kojih se nije moglo uživati u trgu. Po komentarima vidim da je tamo u toku uvek neki vašar, cirkus, sajam. Verujem da je onaj Božični veličanstven ali ne da je tokom cele godine jedan ovakav istorijski trg zakrčen šatrama i binama. Siguran sam da postoje mnogi manje atraktivni trgovi kojima bi nešto ovako više pristajalo. Nije to problem samo u Beču, u celoj Evropi su od proleća do jeseni glavni trgovi gradova i varoši zakrčeni vašarskim šatrama.

Datum aktivnosti: april 2018.
Hvala korisniku DejanNS72
Komentar je napisan: 3. decembar 2017.

Trg gradske kuće se nalazi na Ringstrasse u centru grada. U decembru ima adventski vašar, gdje možete isprobati punč i kuvano vino.

Datum aktivnosti: decembar 2017.
Hvala korisniku Szajci
Komentar je napisan: 12. septembar 2015.

nije u strogom centru ali u blizini Museum Quartir...neposredno pred linije metroa koja vodi ka Prateru...impozatna zgrada i sreli smo našeg čoveka koji tamo radi i to je u mnogome olakšalo i ulepšalo obilazak...preporučujem svakako...

Datum aktivnosti: novembar 2014.
Hvala korisniku bojanmjovanovic
Komentar je napisan: pre 3 dana

Datum aktivnosti: decembar 2018.
Komentar je napisan: pre 3 dana

Datum aktivnosti: decembar 2018.