Poruka od Tripadvisora:Privremeno je zatvoreno
Vikend tura

Jedna od najlepših pećina u ovom delu Balkana. Odličan izbor u vrelim mesecima, dobar način da se... pročitajte više

Komentar je napisan: 13. septembar 2020.
markor723
Tivat, Crna Gora
Posjeta mjestu iz bajke

Predivni trenuci u mjestu uz bajke. Na obilazak su me nagovorili prijatelji Iz Istambula. Svi smo... pročitajte više

Komentar je napisan: 11. septembar 2020.
Doctorgachet
Opština Podgorica, Crna Gora

Komentar je napisan: 22. jun 2017. sa mobilne aplikacije

prelijepo, super usluga. osoblje na nivou, pecina fantasticna... nikako ne zaobici ovo mjesto jer je istovremeno i neobicno i fascinantno!

Datum aktivnosti: jun 2017.
Hvala korisniku RadovanP29
Milena R, Public Relations Manager objekta Lipa Cave, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. jul 2017.

Radovane,

Hvala Vam na komplimentima. Drago nam je da ste uživali.

Veliki pozdrav!

Komentar je napisan: 28. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Prelijepa turisticka atrakcija,nesto neobicno na nasim prostorima,dobra organizacija i ljubaznost vodica kao i interesantna prica o nastanku i istoriji pecine..

Datum aktivnosti: maj 2017.
Hvala korisniku MilosK235
Milena R, Public Relations Manager objekta Lipa Cave, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. jun 2017.

Dragi Miloše,

Hvala Vam na lijepim riječima. Zaista nam je drago da ste uživali u posjeti. Veliki pozdrav i nadamo se da ćete nas obići ponovo u budućnosti.

Srdačno,
Tim Lipske pećine

Komentar je napisan: 4. jul 2016.

Još jedna prirodna atrakcija kroz koju će vas provesti ljubazno osoblje. Uživaće i poznavaoci pećinskih ukrasa, ali i početnici u obilasku ove vrrste.

Datum aktivnosti: jul 2016.
Hvala korisniku Ivan B
Milena R, Guest Relations Manager objekta Lipa Cave, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. jul 2016.

Ivane,

Puno Vam hvala na divnom komentaru. Zaista nam je drago da ste uživali u posjeti Lipskoj pećini. Nadamo se da će biti prilike da Vas ponovo vidimo kod nas.

Srdačno Vas pozdravljamo,
Tim Lipske pećine

Komentar je napisan: 25. decembar 2019.

Datum aktivnosti: januar 2019.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
Milena_Raicevic, Public Relations Manager objekta Lipa Cave, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. februar 2020.

Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Datum aktivnosti: jun 2019.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom