“Veoma autentican i tradicionalan”
Komentar o hotelu Restoran Vojvodina

Restoran Vojvodina
Rangiran na 2. mestu od 7 Restorani u Rumi
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Cene su niske, hrana savrsena i ukusna, enterijer tradiocionalan i autentican, osoblje ljubazno, za svaku preporuku.

Hvala korisniku Aleksa_masaza
Komentar je napisan: 16. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Mnogo lep rusticni ambijent, osoblje ljubazno, takodje i skladno obuceno u narodnu nosnju. Jagnjetina ispod saca je jedna od najboljih koje sam probao, cena je takodje manje od mnogih restorana u okrugu sto je iznenadjujuce za odnos kvaliteta. Moja jedina zamerka je sto nema pecene paprike sa belim lukom, ali to je opet stvar ukusa. Posebno preporucujem za izlazak sa inostranim partnerima ili generalno posetama iz inostranstva jer je ovo definitivno dodir sa nasom kulturom.

Hvala korisniku beeglante
Komentar je napisan: 24. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Bukvalno smo banuli u ovaj restoran, bez ikakve preporuke, čak ni reklamu nismo videli. Spolja nije obećavao, ali kada smo ušli unutra prijatno sam se iznenadila. Zidovi od stare cigle, nameštaj od drveta, na plafonu drvene grede pune raznih starinskih predmeta od krčaga do preslice i konobar obučen u kompletnu narodnu nošnju. Topao ambijent me je kupio na prvu pa nisam ni pomislila da sedimo napolju.
Hrana je posebna priča.
Preljubazni konobar nas je posavetovao da je pola porcije čorbe sasvim dovoljno za odraslu osobu, ako planira još nešto da pojede i bio je u pravu. Nakon toga fenomenalni gulaš sa domaćim širokim rezancima, bio je pun pogodak. Ovako kvalitetna i odlično pripremljena jela biste u Beogradu platili minimum duplo skuplje. Pravilo da je gužva tamo gde su cene pristupačne, ovde ne važi. Mi smo bili za vikend, u vreme ručka i bila su zauzeta samo dva stola. Dakle, ne treba Vam rezervacija, samo dobra volja da u dođete u Rumu i posetite ovaj restoran...ja sigurno hoću.

2  Hvala korisniku ena76bg
Komentar je napisan: 5. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Vojvodina gledali su i

Ruma, Vojvodina

Restoran Vojvodina – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!