Komentar je napisan: 12. oktobar 2020.

Čim smo ušli u "čistu" sobu, sačekao nas je roj buba. Ubrzo potom se desio požar u spa centru i nestalo je struje u hotelu, tako da grejanje na 5 stepeni hladnoće nije radilo. A majstor ne može da dodje u 17h istog dana, već sutradan.

Datum boravka: oktobar 2020.
Hvala korisniku 512lanav
Komentar je napisan: 16. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent, hotel u samoj sumi kroz koju moze da se proseta, spa deo sasvim fin i ukoliko se dodje tokom radne nedelje, nema ni velike guzve, s obzirom da je kapacitet poprilicno mali... e sad, osoblje UZASNO neljubazno, to skoro nisam videla, natocito kelneri, to je nedopustivo u tako skupom hotelu! Masaze rade potpuni amateri sto je takodje nedopustivo u hotelu sa spa uslugama! Sobe su lepe i prostrane, ali ocigledno da ih slabo odrzavaju, jer ne rade brave, senzori za ulazak u sobu, lampe/svetla... i posto smo promenili sobu posle prve noci, krevetac za bebu smo sami prenosili u drugu sobu!

Datum boravka: septembar 2020.
Hvala korisniku ljubichica
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Hotel je jako lep sobe su lepo sredjene i udobne. Osoblje treba malo da poradi na usluzi gostiju. U bazenu je lepa voda i spa je jako lepo sredjen. Hrana je sveza i ukusna i meni je bogat vrhunskom hranom. Preporucujem svima

Datum boravka: februar 2020.
Hvala korisniku davorcalic
Komentar je napisan: 10. mart 2020.

Ovo je drugi put da dolazim u Borkovac, samo sada sa lepšom polovinom. Ostali smo jednu noć i zaista smo uživali u svakom trenutku provedenom u hotelu, od sobe, ručka, preko masaža, spa centra, večere sve je bilo zaista savršeno. Cene su zaista niske u poredjenju sa kvalitetom usluge koju pružaju. Mnogi hoteli sa 4 zvezdice bi im itekako pozavideli. Osoblje je fenomenalno, uvek nasmejano i zaista znaju svoj posao. Svaka Vam čast i samo tako nastavite.

Datum boravka: mart 2020.
Hvala korisniku majathebee333
Komentar je napisan: 4. mart 2020.

Kvalitet je znatno opao u odnosu na prethodne godine, Šteta da se ne može više računati na odmor u tom hotelu i u spa centru kao ranije. Nadam se da će se kvalitet popraviti i da će se hotel vratiti na stari kvalitet.

Datum boravka: januar 2020.
Hvala korisniku aleksandradj