Komentar je napisan: 7. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Izvanredan hotel sa izvanrednom uslugom. Soba ima savrsen pogled na more i Brac, uredjena je s dozom luksuza s ogromnom kupaonicom. Usluga je maksimalno profesionalna, posluga je izrazito ljubazna i pristupacna, sve je temeljito cisto i pospremljeno. Hrana je odlicna. Neizostavan dio je i wellness centar u sklopu hotela, u ponudi imaju sve vrste masaza, masaze odraduju profesionalci. Takodjer, unutarnji i vanjski bazen, jacuzzi su savrseni. Preporucila bih svakome ostanak u ovome hotelu. Jedno nezaboravno iskustvo za odmaranje tijela i duse.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku dorisv711
Jelena Laušić, Marketing objekta Hotel Plaza Duce, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. avgust 2020.

Poštovana Doris,

Neizmjerno nam je zadovoljstvo pročitati recenziju poput Vaše.

Drago nam je čuti da ste zadovoljni sa svim aspektima naše usluge, Vaša preporuka naša je najveća nagrada.

Nadamo se da ćemo imati priliku ponovno Vas ugostiti.

Srdačan pozdrav u ime cijelog Hotel Plaža Duće tima.

Komentar je napisan: 7. jul 2020.

Upravo sam proveo tjedan dana u hotelu.
Hotel je moderno uređen sa pogledom na more i ostaje mi kao jedno nezaboravno iskustvo.
Usluga i smještaj su na najvišoj razini i definitivno bi ga svima toplo preporucio.
Hrana je jako ukusna a usluga maksimalno profesionalna.
Posebno bi istaknuo i Wellness u koji kada uđete zaista zaboravite na sav stres koji se odvija vani i jedan je od najljepše uređenih sta sam ja vidio.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku 142marinr
Domagoj Tomasović, Owner objekta Hotel Plaza Duce, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. jul 2020.

Poštovani Marine,

hvala Vam što ste odabrali Hotel Plaza**** Duce za Vaš odmor!

Neizmjerno nam je zadovoljstvo pročitati recenziju poput Vaše.

Drago nam je čuti da ste zadovoljni sa svim aspektima naše usluge.

Nadamo se da ćemo imati priliku ponovno Vas ugostiti.

Srdačan pozdrav u ime cijelog Hotel Plaža Duće tima.

Komentar je napisan: 2. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Hotel Plaza Duce je najbolji izbor koji smo mogli napraviti u Omisu. Nalazi se na odlicnoj poziciji, blizu predivne pjescane plaze. Svi mi, kada dodjemo u neki hotel, ocekujemo ljubazno osoblje i da smo dobrodosli, ali ovde ce osoblje uciniti da se osjecate kao da ste kod svoje kuce. Hotel je podijeljen na tri cjeline, birajte vise spratove zbog prelijepog pogleda na more.
Sve je cisto do perfekcije, to posebno zelim da naglasim. Vanjski bazen i djakuzi se nalaze na velikoj terasi sa pogledom na more i zaista je opustajuce. Velnes centar je prosjecan, ne placa se dodatno, ali nema npr. relax sobu i tople krevete. Hrana je odlicna, ne morate da idete u grad i da trazite dobar restoran, dobar je odnos cijene i kvaliteta. Hotel je na takvoj poziciji da nema nikakve buke, moci cete da se odmorite, naspavate i uzivate. Do grada se stize za 10 min. pjeske. Mi cemo, sa zadovoljstvom, ponovo biti njihovi gosti.

Datum boravka: maj 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku skoljka
Komentar je napisan: 13. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: oktobar 2019.
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Datum boravka: oktobar 2019.
Jelena2511, Guest Relations Manager objekta Hotel Plaza Duce, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. januar 2020.