2.522 rezultata
1.491
1.491
Komentar je napisan: 12. maj 2019.

Ljubaznost osoblja, profesionalizam, susretljivost... Zaista hotel koji bih preporucio svakome. Zahvalio bih se osoblju koje je uljepsalo odmor mojoj porodici i meni u ovom hotelu. Posebno hvala Gosp. Ostricu, menadzeru hotela, koji cini da ovaj hotel izgleda svjetski. Njegov osjecaj za ovaj posao i susretljivost su me impresionirali... Vidimo se ponovo!

Datum boravka: maj 2019.
Hvala korisniku Mirzaselimovic
Komentar je napisan: 4. januar 2018.

Odlično mjesto za odmor sa djecom. Hotel i Resorts pružaju dobar smještaj, izvrsnu hranu i izuzetno ljubazno osoblje. SPA centar raspolaže sa infrastrukturom za opuštanje i zabavu također. Uvijek kad se osjećam premoreno vraćam se u ovaj hotel.

Datum boravka: decembar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Komentar je dobijen u partnerstvu sa The Leading Hotels of the World
Hvala korisniku eminaj2016
Iva B, Front Office Manager objekta Sun Gardens Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. januar 2018.

Draga Emina,

Hvala Vam što ste naši vjerni gosti i što ste našli vremena ostaviti svoj komentar na Trip Advisor stranici.
Iznimno nam je drago pročitati Vaše komentare vezano za naš smještaj, hranu, Spa centar i ljubazno osoblje. Također, ponosni smo da Vam naš resort služi za idealan obiteljski odmor.
Još jednom se zahvaljujemo i veselimo se Vašem idućem boravku.

Sve najbolje u Novoj godini i srdačan pozdrav!
Iva Bijelic
Front Office Manager

Komentar je napisan: 15. januar 2017.

Hotel je idealan za relaksaciju i odmor. Sjajna lokacija. Prostrane i komforne sobe, moderan interijer, prekrasan pogled sa balkona. Vrhunski Spa, čistoća, sadržaji. Izuzetno ljubazno osoblje, sve je odlično. Ovo je hotel u kome uživam više puta godišnje i rado ga preporučujem.

Datum boravka: mart 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku EnDzi954
RadBluDub, Front Office Manager objekta Sun Gardens Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. januar 2017.

Poštovana,

Hvala Vam što ste stalni gost u našim Vrtovima Sunca i što ste našli vremena podijeliti svoje iskustvo sa nama.

Posebno se zahvaljujemo na Vašim ljubaznim komentarima za hotel i osoblje i veselimo se Vašem idućem boravku.

Srdačan pozdrav,

Iva Bijelić
Voditelj recepcije

Komentar je napisan: 19. april 2016.

Ocaravajuci ambijent...predivan hotel i prije svega ljubazno osoblje .Mjesto kome cu se uvijek rado vracati ! Higijena na zavidnom nivou,kao i udobnost ,briga cak i o najmanjim sitnicama-detaljima kako bi gosti bili ispostovanii i osjecali se prijatno .
Jos jednom sve pohvale :) i moja topla preporuka .
Hvala sto postojite i sto ste uljepsali moje putovanje

Datum boravka: mart 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Alma O
RadBluDub, Front Office Manager objekta Sun Gardens Dubrovnik, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. maj 2016.

Poštovani,

Zahvaljujemo se na Vašem boravku u Dubrovačkim Vrtovima Sunca!
Jako nam je drago pročitati da ste uživali u ambijentu i udobnosti našeg hotela te da ste zadovoljni našom uslugom, osobljem, higijenom i čistoćom.
Trudimo se da se naši gosti osjećaju dobrodošlo te nam je svaka povratna informacija jako bitna.
Još jednom, hvala Vam na prekrasnim riječima i nadamo se da se da ćemo Vas imati priliku ponovno ugostiti u našim Vrtovima Sunca.
Srdačan pozdrav

Iva Bijelić
Voditelj recepcije

Komentar je napisan: 13. januar 2020.

Datum boravka: septembar 2019.