“Super lokacija, sve ostalo užas”
Komentar o hotelu Taverna Konoba Moni

Taverna Konoba Moni
Rangiran na 8. mestu od 8 Restorani u Maslinica
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Lijepi izlazak na ručak s prijateljima, pretvorio se u razočaranje ne jestivim jelom. Naručili smo mješano meso, grilano povrće i pomfri. Jedino je pomfri bio ok, jer je bio industrijski iz vrećice, pa se s njim i ne može pogriješiti. Od mesa i povrća, jedino je ražnjić donekle bio ok. Ostalo meso imalo je neugodan miris. Povrće žilavo. Poželjeli smo popiti i neko dobro domaće vino(Šolta je poznata po dobrom vinu), ali konobarica nije znala reći koje domaće vino imaju. Znala je samo da imaju bijelo i crno .
Toalet:jako prljav, po podu plivala voda, papira za ruke nije bilo.
Šlag na kraju: ne primaju kartice kao sredstvo plaćanja(što nigdje nije istaknuto). Rekli smo da nemamo dovoljno gotovine, a konobarica je pokazala na bankomat preko puta. Naravno da nam nisu smanjili cijenu, na naše pritužbe o hrani i lošem mirisu mesa!
Ovaj restoran treba zaobići u velikim luku. Ne preporučujem!!

Hvala korisniku 743ivanap

Komentar je napisan: 20. jul 2020.

Hrana je jako loša. Naručili smo platu mesa i povrće sa grilla i od svega samo je ražnjić valjao. Ostalo meso bilo je neugodnog mirisa. Konobari nisu educirani. Plaćanje karticom nije bilo moguće što NIGDJE nije napisano niti smo na to upozoreni prilikom dolaska!!!!
U ovaj restoran više nikad neću doći niti ga ikome preporučujem!

Hvala korisniku 180tihanas
Komentar je napisan: 28. jul 2019.

Komentar je napisan: 24. jul 2019.

Komentar je napisan: 2. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Taverna Konoba Moni gledali su i

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Maslinica, Solta Island

Taverna Konoba Moni – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!